Samsung Televizyon Duvara Montaj

Samsung televizyon duvara montaj, duvara asma servisi. Büyüklüğü ne olursa olsun Samsung televizyon duvara montaj servisi için bize 0532 448 28 78 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz adresinize gelerek Samsung televizyon duvara montaj, asma işlemini itina ile yapacaktır.

Samsung Televizyon Duvara Nasıl Montajlanır?

Öncelikle Samsung marka televizyonun montajlanacağı zemin oldukça önemlidir. Televizyonun montajlanacağı zemin tuğla duvar ise 8’lik dübel ve vida ile sağlıklı bir montaj yapılabilir. Sıva kalınlığına göre 4-8 adet dübel ve vida yeterli olacaktır. Beton duvarlar da 4 adet 8’lik plastik dübel ve vida yeterli olacaktır.

Ytong (Gaz Beton) Duvara Televizyon Montaj Olur mu?

Evet olur.. Televizyon ağırlığı aşırı ağır değil ise özel olarak üretilmiş gaz beton dübeli ile duvara montaj yapılabilir.

Samsung Televizyon Hareketli Duvar Askı Aparatı Nasıl Montaj Yapılır?

Sabit askı aparatların da olduğu gibi hareketli askı aparatlarında da zemin oldukça önemlidir hatta daha da önemlidir. Samsung televizyonu ileri-geri-sağa-sola hareket ettireceğimiz için, televizyonun hareket etmesi için sürekli güç uygulamak zorunda kalırız. Zemin sağlam değilse Bu güç uygulaması askı aparatının yerinden oynamasına hatta televizyonun düşmesine neden olabilir.  Hareketli askı aparatının takılacağı zemin mümkünse beton duvar seçilmelidir. Beton duvara değil de tuğla duvara montajlanacak ise olabildiğince fazla dubel ve vida kullanmak faydalı olacaktır.

Samsung Televizyon Duvara Asarken Yükseklik Ne Kadar Olmalıdır?

Samsung televizyon duvara montajlanırken göz hizasında olmasına dikkat edilmelidir. Bu konu biraz göreceli olsa da, Samsung televizyon duvara asmadaki yerden yükseklik odanın büyüklüğüne göre 50 cm ile 120 cm arasında değişebilir. Televizyonun çok yukarı asılması boyun ağrılarına neden olacağı gibi çok aşağıda olması yine izlenme zorluğu yaratacaktır. Tele

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Servis Çağır