Gizlilik ve Güvenlik Politikası

www.atasehir.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, kişisel bilgilerinizi ( isim, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. www.atasehir.com veritabanında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece www.atasehir.com tarafından kullanılmaktadır.

Gizlilik Politikası herhangi başka bir kaynak veya yöntem kullanılmadan sadece www.atasehir.com sitesi üzerinden elde edilen bilgiler için geçerlidir.

www.atasehir.com,üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

www.atasehir.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde, site kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, www.atasehir.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla, www.atasehir.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

İşbu Gizlilik Bildirimini kabul etmekle, kişisel bilgilerinizin www.atasehir.com iş ortakları ile paylaşılabileceğine onay vermiş olacaksınız. Sitemizde bulunan kullanıcıların kişisel bilgileri, şirketimizin iletişim kampanyaları (e-posta, bülten vs.) dâhilinde kullanıcıya bilgi vermek amacıyla kullanılabilir. Kullanıcılarımız bahsedilen tanıtımlardan haberdar olmak istemezlerse, istedikleri zaman, info@atasehir.com adresine e-mail göndererek bu aktiviteyi durdurabilirler.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Kredi kartı ile alışveriş yaptığınızda kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 ve benzeri bilgilerin bankalarımız ile paylaşılmasını da kabul etmiş sayılırsınız. Aksi takdirde satın alma işlemini tamamlamanız mümkün değildir. Bu bilgiler sistemimizde saklanmayarak silinmektedir. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla, hiçbir şekilde, www.atasehir.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin, www.atasehir.com ara yüzü üzerinden, banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

GÜVENLİK 

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 256 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımlar sırasında, herhangi bir şekilde, bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarca ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için, info@atasehir.com adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde, bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince, resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.