4 Kameralı Güvenlik Kamerası Sistemi

4 Kameralı Güvenlik Kamerası Sistemi, Ev ve işyerlerinde çok rahat kullanılabilir.

Kurulacak olan kayıt cihazına LAN (İnternet) bağlantısı yapılarak dünyanın neresinde olursanız olur anlık olarak kameralarınızı izleyebilirsiniz.

4 Kameralı Güvenlik Kamerası İçin Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Güvenlik kamerası kurulumunda kullanılacak olan ürünlerin kalitesi oldukça önemlidir. Markasız ve kalitesiz ürünler sürekli arızalanacağı için, güvenlik kamerası sistemi işlevini yerine getiremeyecektir.

Ataşehir Uydu ve Elektronik olarak dünyaca ünlü markaların ürünlerini kullanmaktayız.

Satışını ve kurulumunu yaptığımız bazı güvenlik kamerası markaları;
Haikon, Hikvision, Neutron, Dahua, Uniview, Next, Samsung, LG

Güvenlik Kamerası İçin Kullanılan Malzemeler;

  • 4 Adet Güvenlik Kamerası
  • 1 Adet DVR yada NVR (Kayıt Cihazı)
  • 1 Adet HDD (Kayıt için 7/24 Harddisk)
  • Yeterli uzunlukta Kamera Kablosu. ( AHD Kamera kabloları genellikle 2+1, 4+1 kullanılmaktadır. Uzak mesafelerde ise RG6 kablo kullanılabilir. İP Güvenlik kamerası sistemlerin de ise CAT6, CAT5 kablo kullanılmaktadır.)
  • 12 V 10 Amper Adaptör. (AHD güvenlik kamerası sistemi 2 mp gece görüşlü kameralar için 10 amp adaptör yeterli olacaktır.)
  • BNC, Power Jack, Kamera Buatı, Kabinet

Güvenlik Kamerası Markaları Nelerdir ?

En Kaliteli Güvenlik Kamerası Markaları;

Haikon, Hikvision, Neutron, Dahua, Uniview, Samsung, LG.. Dünyaca ünlü, kendini ispatlamış markalar ile çalışmak siz değerli müşterilerimiz en iyisi olacağı kanaatindeyiz.

Ataşehir Uydu ve Elektronik, Ülkemizde servis ağı yaygın, garanti konusunda problem yaşanmayan ve kaliteli ürünleri kullanmayı tercih eder.

Güvenlik Kamerası Nasıl Olmalıdır?

Öncelikle güvenlik kamerası kurulacak yerde keşif yapılmalıdır. Kurulum yapılacak alanın analizi yapıldıktan sonra kameraların nasıl olacağına karar verilir.

Kamera Çözünürlüğü Seçimi: 2.0 MP kamera en çok kullanılan kameralardır. Küçük işletme ve evler için uygundur.

3.0 MP, 5.0 MP gibi kamera kullanımında görüntü kalitesi ve nesne görüntüleri daha da net olacağı gibi, kayıt esnasında daha fazla yer kaplayacaktır.

Kamera Kayıt Cihazı Nasıl Olmalıdır?

Kayıt Cihazı DVR, NVR, XVR Seçimi : Kayıt cihazı seçimi oldukça önemlidir. Özellikle uzaktan izleme yazılımı olması ve düzgün çalışması, ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri olmasına dikkat etmeniz gerekir. En çok kullanılan uzaktan izleme yazılımı olan XMEYE, Haikon, Neutron gibi firmaların yazılımı olan kayıt cihazlarını kullanmak her zaman daha faydalı olacaktır.

DVR, NVR, XVR Nedir?

 

Yapılacak kamera sayısına göre kayıt cihazı DVR,NVR, XVR seçilmelidir.

Örnek;

4 kameralı bir güvenlik sistemi için 4 kanal kayıt cihazı yeterli olacaktır. Ancak ileride ilave kamera eklemek gibi bir niyetiniz varsa 4 kameralı bir kamera kayıt cihazı işinizi görmeyecektir. Böyle bir durumda 8 kanal kamera kayıt cihazı kullanılması gerekir.

Yine kullanılacak kayıt büyüklüğüne göre kamera kayıt cihazı seçmek gerekir.

Örnek;

Uygun fiyatlı Kamera kayıt cihazları genellikle 1 HDD (Hard Disk), 4TB disk kapasitesi destekler. Ancak, 5 MP 8 kamera ve  2 ay kayıt tutayım derseniz bu kayıt cihazı ve HDD yeterli olmayacaktır. Bunun yerine 2x4TB (2 adet 4 TB harddik) destekli kamera kayıt cihazı almakta fayda olacaktır.

 

 

 

 

 

Güvenlik Kamerası Sistemleri

Aklınız geride kalmasın..!

Günümüzde pek çok ev işletme mal ve can güvenliği konusunda sorun yaşamaktadır. Bu güvenlik sorununu Güvenlik Kamerası Sistemleri ile tam olarak gideremeseniz bile %80 oranında caydırıcı özelliği bulunmaktadır. Güvenlik Kamerası Kurulumuna mı ihtiyacınız var?  İşte tam burada Ataşehir Elektronik imdadınıza yetişiyor. Profesyonel ekiplerimiz, müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışımız ile “Güvenlik Kamerası Sistemleri konusunda bir telefon kadar yakınız.

Gözünüz Arkada Kalmasın

Cep telefonu ve internet bağlantısının olduğu her yerde kameralarınıza ulaşabilirsiniz.

Güvenlik Kamerası Nasıl Kurulur ?

Güvenlik kamerası kurulumu yapılacak alanın analizi doğru yapılmalıdır. izlenmek istenen alan İç ortam, dış ortam, uzak mesafe izleme gibi etkenler güvenlik kamerası kurulumu için önemli etkenlerdir. Ortama göre kamera çözünürlüğü, lens seçimi, su geçirmezlik özelliği gibi seçenekler iyi değerlendirilmelidir. Kayıt cihaz yazılımı, HDD kapasitesi, kablo kalitesi ve en önemlisi kurulumu yapacak personelin işini iyi yapması çok önemlidir.

Güvenlik kamerası sistemi kurulumların da uzman olan Ataşehir Elektronik size bir telefon kadar uzakta. Hemen arayın güvenlik kamerası sistemi kurulumunu şansa bırakmayın…

0216 364 49 80

0532 448 28 78

Neutron, 4K teknolojisini güvenlik sistemlerinde kullanabilmek için H.265 sıkıştırma formatını da tekrar sıkıştırarak U-Code codec’ini yapmıştır. Bu sayede Hem Harddisk alanı hem de bant genişliğinde %85 lere varan tasarruf sağlamıştır.

Vizyon :

 Video gözetleme endüstrisinde global lider olmak

.

Neutron

Detaylı bilgi ve fiyat almak için 0532 448 28 78 – 0532 448 28 78 numaralı telefonları arayabilir, info@atasehiruydu.com mail adresine mail atabilir, dilerseniz aşağıdaki formu doldurarak fiyat talebi oluşturabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir