Sitelere ve Apartmanlara Özel, Ücretsiz Merkezi Uydu Sistemi Bakım ve Onarım Hizmeti Ataşehir Uydu & Elektronik’te..!

Uydu sisteminin yoğun olarak kullanıldığı Site, Apartman, Okul, Hastane, Toplu Konutlara, 50 daire ve üzeri tüm yerleşim alanlarına ücretsiz uydu bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un tüm semtlerine Anadolu ve Avrupa yakası dahil.. Detaylı bilgiyi bu yazımız da bulabilirsiniz.


  • Merkezi Uydu Sistemi Bakım Anlaşması Nedir?
  • Site-Apartman Yönetimine Faydası Nedir?
  • Ücretsiz Merkezi Uydu Sistemi Bakım ve Onarım Hizmeti Nedir?
  • Merkezi Uydu Sistemi Bakım Anlaşması Nedir?

Merkezi uydu sistemi bakım anlaşması, apartman-siteye anlaşılan firma dışında başka firmanın uydu sistemine müdahale edilmesini engeller. Anlaşılan firma ise apartman-siteye arıza-bakım-onarım konusunda ayrıcalık ve öncelik tanır.

  • Site-Apartman Yönetimine Faydası Nedir?

Yöneticilik, her alanda zor olduğu gibi site-apartman yönetimini idare etmenin de oldukça zor olduğunu tahmin ediyoruz. Site-apartman yönetimi sorumlu olduğu bölgenin tabiri yerinde ise iğneden ipliğine kadar ilgilenmektedir. Bizim amacımız, site-apartman yönetiminin yükünü biraz olsun azaltmaktır. Bu konuyu biraz daha açarsak;

  • Merkezi uydu sistemi bakım anlaşması yapılan bir yerleşim yerinde, arıza-bakım-onarım için gelen teknisyenler, zamanla alt yapıyı daha iyi tanırlar. Böylelikle daha kısa zaman da ve sorunsuz bir şekilde bakım-onarım yapılabilir.
  • Yönetim ve varsa site görevlisi, uydu sistemi konusunda sürekli danışabileceği bir firma elde etmiş olur.
  • Güven ve güvenlik artar! Hiç tanınmayan, adresi olmayan firmaları uzak tutmuş olursunuz. Sürekli aynı firmadan tanıdığınız bir ekip gelmesi, güveni ve güvenliği arttır.

  • Ücretsiz Merkezi Uydu Sistemi Bakım ve Onarım Hizmeti Nedir?

50 daire/abone ve üzeri apartman ve sitelere merkezi uydu sistem bakımını ücretsiz olarak yapıyoruz.

Apartman, site yöneticileri ve yöneticilik firmalarına özel, 50 daire ve üzeri apartman ve sitelere geliyoruz ve merkezi uydu sistemini bakımını ücretsiz olarak yapıyoruz.

Ücretsiz bakım neleri kapsıyor?

Ücretsiz bakım; çanak anten, anten kabloları, lnb, multiswitch, multiswitch adaptörü, konnektör, digiturk merkezi uydu sistemi bakımını kapsamaktadır.

Ücretsiz Merkezi Uydu Sistemi Bakımı Ne Demektir? Tam Olarak Nasıl Bir İşlem Uygulanıyor?

Talep etmeniz durumunda apartman ya da sitenize gelerek merkezi uydu sisteminin detaylı bakımını yapıyoruz. Bir nevi merkezi uydu sisteminizin Checkup işlemini yapmış oluyoruz.

Ücretsiz Merkezi Uydu Sistemi Bakımı Neden Gerekli?

Ücretsiz olduğu için ? Bu işin şakası tabi.. Günümüzde televizyonlar lüks olamaktan çıkmış ve evlerde iş yerlerinde, otel ve hatta hastanelerde bir ihtiyaç haline dönüşmüştür. Kaliteli bir televizyon yayını izleyebilmek için kaliteli bir uydu yayın sisteminizin olması şarttır. Çanak anten ve merkezi uydu sistemleri genellikle zor ulaşılan yerlere kurulur. Çanak antenler çatıda, multiswitch (Uydu Santral) ise tavan arası, şaft, merdiven boşluğunda yüksekte olabilmektedir. Yani bir doğalgaz, su sayacı gibi gözümüzün önünde değil ve istediğimiz zaman ulaşmamız mümkün olamayabilir. Bu nedenle gözle görülebilecek kablo çıkmaları, sarkmaları gibi basit ama televizyon izleyebilmek için önemli bir durumu farkedemeyebilirsiniz. Aynı şekilde çanak antenlerinizin durumunu merak ettiğinizde çatıya çıkma olanağınız olmayabilir. Bu durumda Ataşehir Uydu ve Elektronik olarak biz devreye giriyoruz. Adresinize kadar geliyoruz, gerekli kontrolleri yaparak size resimli ve yazılı bir analiz çıkartıyoruz. İhtiyaç olması durumunda malzeme değişimleri ve onarım hizmetlerini anında giderebiliyoruz.


 

Çanak anten bakımı;

Merkezi uydu sisteminde kullanılan çanak antenlerin ne durumda olduğu, paslanma ve çürüme olup olmadığı, tahmini ne kadar zaman daha kullanılabileceği, montaj yeri sağlam mı, yer değişmesi gerekir mi, anten ayakları sağlam mı, paslanma var mı gibi sorunları önceden görüp sizlere resimli olarak iletiyoruz

çanak anten tamiri


Anten Kabloları Bakımı;

Mevcutta bulunan, çanak antenlerden Multiswitch’e ve daireler giden anten kabloların genel durumu, deformasyon olup olmadığı, ek olup olmadığı, kopma veya kırılma olup olmadığı detaylı olarak analiz edilerek tarafınıza iletilir.

anten kablosu tamiri


Lnb Arızaları Bakımı;

Yaptığımız kontroller LNB deformasyona uğramış mı, dış koruyucu (plastik malzeme) eskime, yırtılma, kırılma var mı, kablo konnektör bağlantıları düzgün ve sağlam mı.. Sürekli güneşe ve soğuğa maruz kalan LNB’ler en çok bozulan ekipmanların başında gelmektedir. LNB bağlantıları ne kadar iyi olursa yayın kalitesi de aynı oranda sorunsuz olmaktadır. Merkezi uydu sisteminde kullanılan LNB’ler kontrol edilerek detaylı bilgi aktarılır.

 

lnb arıza1 lnb arıza2 lnb arıza3

Multiswitch Arızaları Bakımı;

Multiswitch sistemlerde en çok görülen arızalar, santral bağlantıları düzgün olmaması, daire çıkışlarının bozulması, adaptör giriş yuvası arızaları.. Örneğin Türksat uydusu için multiswitch üzerinde 4 adet giriş bulunur. Bunlar Low H, High H, Low V, High V. Bu girişlerdeki kablo konnektörünün tam sıkılmaması durumunda bile yüzlerce kanalın göstermemesi oldukça fazla karşılaşılan arızalardan bir tanesidir. Yaptığımız işlem anten girişlerinin kontrolü, daire kablo bağlantıların kontrolleri, adaptör bağlantısı kontrolü. Tüm kontroller yapılarak detaylı bir rapor iletiyoruz.

ücretsiz merkezi uydu sistemi bakım onarım

 


Yukarıda belirttiğimiz merkezi uydu sistemi bakım işlemlerini ücretsiz olarak yaparak yönetici veya yetkiliye detaylı bir rapor iletiyoruz.

 

Bu kadar hizmet nasıl oluyor da ÜCRETSİZ dediğinizi duyar gibiyiz!

Amacımız marka bilinirliğini arttırmak, müşteri kazanmaktır. Ve tabi ki para kazanmak! Belirttiğimiz gibi Apartman/Site yönetiminden bakım ve onarım için ücret talep etmiyoruz. Servis ücreti talep edilmez, sadece malzeme ücreti talep edilir. Kullandığımız malzemeler faturalı ve 2 yıl garantilidir.

Daire içerisinde oluşan arızalardan, müşteri hatalarından kaynaklı arızalar, yeni taşınmalar da uydu bağlantısı sorunları vs. gibi işlemlerden ücret almaktayız. Üstelik anlaşmalı olduğumuz sitelere servis ve malzeme listemizden %20 indirim uygulamaktayız.

Yine müşteri kaynaklı oluşan arıza tamiratı için daire sahibine 1 yıl servis garantisi vermekteyiz. İstanbul’un tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.

*Yukarıda bahsedilen hizmetleri kullanabilmek için öncelikle site yönetimi ve Ataşehir Uydu ve Elektronik arasında sözleşme imzalanması ve şartlarının yönetim-yönetici tarafından kabul ve onayı gerekmektedir.

Firmamız Hakkında; 

Ataşehir Uydu ve Elektronik Kimdir?

Değerli Site Yöneticisi,

Ataşehir Uydu ve Elektronik firması olarak, Merkezi ve bireysel uydu sistemleri, Güvenlik kamerası sistemleri, Televizyon tamir konularında 2003 yılında Uydu sistemleri kurulum ve bakım hizmetleri konusunda hizmet vermeye başladık. 2010 yılında büyü-küçük ölçekli, güvenlik kamerası sistemleri CCTV kurulum, bakım ve onarım hizmeti ekleyerek teknolojiyi yakından takip ederek kendimizi ve işimizi sürekli geliştirmekteyiz. 2014 yılından bu yana LCD,LED TV tamir, bakım ve kurulum hizmetleri konusunda hizmet vermekteyiz.

Günümüzde, Ataşehir Uydu ve Elektronik yüzlerce bina/site merkezi uydu sistemi kurulumu yapan bir firma olmanın yanı sıra kurulumu tarafımıza ait olmayan ve sorunu giderilemeyen onlarca site ve apartmanın, televizyon sistemlerini düzelterek binlerce mutlu müşteri elde ettik.

“Birinci hedefimiz, müşreri memnuniyeti!”


Daha detaylı bilgi almak isterseniz lütfen bize ulaşın;

Yetkili Kişi – Şenol YILDIZ

Tel : 0216 888 02 64

GSM : 0532 448 28 78

Mail : info@atasehiruydu.com

Mail: atasehiruyduservisi@gmail.com


Referaslarımız;

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir