LCD LED TV Duvara Montaj

lcd montaj lcd montaj 1
led tv montaj led tv otel montaj

Her marka LCD, LED TV, Plazma, Projeksiyon duvar ve yer montajı tarafımızdan itina ile yapılmaktadır. Yine her marka uyumlu Televizyon Askı Aparatı satışımız mevcuttur.

LCD LED TV Duvara Montaj Nasıl Yapılır?

Montaj yapılacak zeminin sağlam olması çok önemlidir. Televizyon montaj yapılacak zemin için kolon yada kiriş seçilmesi sağlamlık açısından daha iyi olacaktır. Kolon ve kirişe montajın mümkün olmadığı yerlerde oda duvarına montaj yapılacaksa dübel ve vidaların seçimi önem arz etmektedir. Örneğin 8’lik bir uçla delinen tuğla duvarda 7’lik dübel ve buna uyumlu vida kullanılması daha doğru olacaktır. Beton zeminlerde 4 adet plastik dübel ve vida yeterli gelmektedir. Tuğla duvarda ise 8 adet dübel ve vida kullanılması sağlamlık açısından daha doğru olacaktır. Televizyon Montajı yapılırken mutlaka su terazisi kullanılarak düz bir şekilde montaj yapılmalıdır.

LCD LED TV Tavana Montaj Yapılırmı?

LCD TV, Plazma, Led tv yeni nesil tüm televizyonların tavana montajı mümkündür. LCD LED TV Tavana Montaj Yapılırken hareketli aparat seçilmesi daha doğru olacaktır. Örnek olarak resimde gördüğünüz Tavan Askı Aparatı, hareketlidir. Kendi etrafında 360° dönebilme özelliğine sahiptir. Yukarı ve aşağı 15° hareket edebilir.

Hareketli Dönebilen Televizyon Askı Aparatı Nasıl Montaj Yapılır?

Hareketli, sağa sola dönebilen askı aparatları sabit askı aparatlarına göre daha ağırdır ve hareket kabiliyeti olduğu için sürekli el altındadır. Bu sebeplerden dolayı hareketli askı aparatı duvara montaj yapılırken daha fazla dikkat edilmelidir. Hareketli Dönebilen Televizyon Askı Aparatı montajı yapılırken gerekirse çelik dübel kullanılmalıdır. Montaj yapıldıktan sonra harekeli parçaların vidaları çok gevşek bırakılmamalı, vidalar sıkılarak televizyonun kendiliğinden dönmesi engellenmelidir.

Hangi Marka Televizyonların Montajını Yapıyorsunuz?

Ülkemizde satışı yapılan Samsung, LG, Sony, Vestel, Arçelik, Philips, Seg, Sunnuy, Hİ-Level, Panasonic vs. marka televizyonların duvara ve tavana montajını yapmkatayız.

LCD LED TV Duvara Montaj talepleriniz için 0216 888 02 64 – 0532 448 28 78 numaralı telefonları arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

    • Ataşehir Uydu diyor ki:

      Seg tv duvar montaj aparatınız varsa, duvar aski aparatına uygun yerlerden delinerek ve plastik dübel, vida yardımıyla montaj yapılır. Yükseklik olarak göz hizasından yukarda olmamasına dikkat ediniz.
      Saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir