LCD LED TV Duvara Montaj

Televizyon Montaj Servisi

Her Marka Hareketli yada Sabit Led TV, LCD TV, Plazma TV, Projeksiyon ve Projeksiyon Perdesi Montajı…

 • 19 inç TV Montajı
 • 24 inç TV Montajı
 • 32 inç TV Montajı
 • 39 inç TVMontajı
 • 42 inç TV Montajı
 • 49 inç TV Montajı
 • 55 inç TV Montajı
 • 65 inç TV Montajı
 • 75 inç TV Montajı
hemen arayın

İstanbul Anadolu yakası televizyon montaj servisi.  0532 448 28 78 – 0216 364 49 80 – 0532 448 28 78

Ülkemizde satışı yapılan tüm televizyonların duvara, tavana montaj hizmeti ve askı aparatları satışı.

Ataşehir Elektronik

Televizyon Montajı Nasıl Yapılır ?

Öncelikle Televizyon montajı yapılacak duvar, tavan yada zeminin seçilmesi gerekir. Televizyon montajı yapılacak yerin sağlamlığı çok önemlidir. Beton kolon yada kiriş seçilmesi televizyon askısının çok daha sağlam olması anlamına gelir.

Beton olmayan yer seçimlerinde ise, televizyon boyutuna ve montaj yapılacak yerin sağlamlığına göre dübel ve vida seçimi yapılmalıdır. Üzeri sıvalı tuğla duvarlar için trifon dübel ve vida işimizi görecektir. Tabi televizyon çok büyük değil, duvar zemini çok gevşek değilse… Duvar zemini sağlam olmayan yerlere televizyon montajı için duvar karşılıklı delinerek tij uygulaması yapılabilir.


Gaz betona ( Ytong ) Televizyon montajı yapılır mı ?

Evet yapılabilir. Gaz beton için özel olarak üretilmiş dübeller bulunmaktadır. Bu dübel duvar yapısına uygun olarak plastik ve burgulu olmaktadır. Bu sayede gevşek olan gaz beton içine yerleştirildiğinde, vidalama yaparken duvar içinde dönmesi engellenir. Burada yine dikkat edilmesi gereken konu televizyon büyüklüğüdür. Ekran büyüdükçe ağırlık artacağı için uygun dübel ve vida seçimi çok önemlidir.


Alçıpan Duvara Televizyon Montajı Yapılır mı ?

Evinize, Ofisinize alçıpan duvar ile dekor yaptırdınız fakat televizyonu alçıpan duvara montaj yapmak sizi korkutuyor mu ?

Alçıpan (alçı/asma tavan, duvar vb.) üzerine hafif ve orta ağırlık montajlar için matkap/delme işlemi gerektirmeyen, çekiç ile çakılan çelik alçıpan dübelidir. Duvarda 15KG, tavan’da ise 30KG’a kadar yük taşıyabilir.

Veriler çelik dübel için olup, kalitesiz alçıpan kullanımında, dübel ağırlığı kaldırsa da alçıpan kaldırmayabilir.

Kaynak “İstanbul Dubel”

hemen arayın

İstanbul Anadolu yakası televizyon montaj servisi.

0532 448 28 78

0216 364 49 80

0532 448 28 78


Televizyon Montaj Talep Formu
Hemen Servis Çağır..! Formu Doldurarak Servis Talebinde Bulunabilirsiniz.
lcd montaj lcd montaj 1
led tv montaj led tv otel montaj

Her marka LCD, LED TV, Plazma, Projeksiyon duvar ve yer montajı tarafımızdan itina ile yapılmaktadır. Yine her marka uyumlu Televizyon Askı Aparatı satışımız mevcuttur.

LCD LED TV Duvara Montaj Nasıl Yapılır?

Montaj yapılacak zeminin sağlam olması çok önemlidir. Televizyon montaj yapılacak zemin için kolon yada kiriş seçilmesi sağlamlık açısından daha iyi olacaktır. Kolon ve kirişe montajın mümkün olmadığı yerlerde oda duvarına montaj yapılacaksa dübel ve vidaların seçimi önem arz etmektedir. Örneğin 7’lik bir uçla delinen tuğla duvarda 8’lik dübel ve buna uyumlu vida kullanılması daha doğru olacaktır. Beton zeminlerde 4 adet plastik dübel ve vida yeterli gelmektedir. Tuğla duvarda ise 8 adet dübel ve vida kullanılması sağlamlık açısından daha doğru olacaktır. Televizyon Montajı yapılırken mutlaka su terazisi kullanılarak düz bir şekilde montaj yapılmalıdır.

LCD LED TV Tavana Montaj Yapılır mı?

LCD TV, Plazma, Led tv yeni nesil tüm televizyonların tavana montajı mümkündür. LCD LED TV Tavana Montaj Yapılırken hareketli aparat seçilmesi daha doğru olacaktır. Örnek olarak resimde gördüğünüz Tavan Askı Aparatı, hareketlidir. Kendi etrafında 360° dönebilme özelliğine sahiptir. Yukarı ve aşağı 15° hareket edebilir.

Hareketli Dönebilen Televizyon Askı Aparatı Nasıl Montaj Yapılır?

Hareketli, sağa sola dönebilen askı aparatları sabit askı aparatlarına göre daha ağırdır ve hareket kabiliyeti olduğu için sürekli el altındadır. Bu sebeplerden dolayı hareketli askı aparatı duvara montaj yapılırken daha fazla dikkat edilmelidir. Hareketli Dönebilen Televizyon Askı Aparatı montajı yapılırken gerekirse çelik dübel kullanılmalıdır. Montaj yapıldıktan sonra harekeli parçaların vidaları çok gevşek bırakılmamalı, vidalar sıkılarak televizyonun kendiliğinden dönmesi engellenmelidir.

Hangi Marka Televizyonların Montajını Yapıyorsunuz?

Ülkemizde satışı yapılan Samsung, LG, Sony, Vestel, Arçelik, Philips, Seg, Sunnuy, Hİ-Level, Panasonic vs. marka televizyonların duvara ve tavana montajını yapmkatayız.

LCD LED TV Duvara Montaj talepleriniz için 0532 448 28 78 – 0532 448 28 78 numaralı telefonları arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

  • Ataşehir Uydu diyor ki:

   Seg tv duvar montaj aparatınız varsa, duvar aski aparatına uygun yerlerden delinerek ve plastik dübel, vida yardımıyla montaj yapılır. Yükseklik olarak göz hizasından yukarda olmamasına dikkat ediniz.
   Saygılarımla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir