ataşehir uydu servisi

Uydu Servisi

Profesyonel uydu servisi. Uydu servisi konusunda uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Ataşehir Uydu ve Elektronik firması, uydu servisi işlemlerine 1 yıl garanti vermektedir.

Örnek olarak;
Çanak anteninizin ayarı bozuldu ve biz gelerek çanak anten ayarını yaparak sorunu giderdik. Bu işlem sonunda siz değerli müşterimize 1 yıl çanak anten ayarı bozulmama garantisi vermekteyiz.

Merkezi uydu sisteminizde bir sorun oluştu. Ataşehir uydu ve Elektronik olarak adresinize kadar geliyoruz ve ariza tespiti yapıyoruz. Var sayalım ki santral LNB’si arızalı ve değişmesi gerekiyor.. Bu işlem sonun da ise, değişsen parça 2 yıl servis hizmeti 1 yıl garanti kapsamına alınmaktadır.


uydu servisi hemen ara


Ataşehir Uydu ve Elektronik olarak uydu servisi hizmetlerimiz;

-Çanak anten montaj hizmetleri
-Çanak anten yer değişimi
-Çanak anten yön değişimi
-Anten ayarı
-Uydu kablo arızaları
-LNB arızaları
-Uydu prizi arızaları
-Digitürk anten arızaları
-Digitürk kablo ve LNB arızaları
-Digitürk merkezi sistem arıza ve kurulumu
-Merkezi uydu sistemi arızları
-Merkezi sistem uydu kurulumu ve satışı
-TV montaj

Ataşehir Uydu ve Elektronik olarak yaptığımız tüm uydu servisi kurulum ve arıza işlemleri tarafımızdan garantilidir. Uzman kadromuz ve müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışımız ile hizmet vermekteyiz.

Uydu servisi hizmeti almak için lütfen aşşağıdaki telefon numaralarından mail adresinden yada iletişim formundan bize ulaşın. Size en kısa sürede dönüş sağlayacağız.

uydu servisi hemen ara

Mail = info@atasehiruydu.com