Ataşehir Uydu servisi

Ataşehir ilçesi ve tüm semtlerine uydu kurulum, çanak anten arıza,tamiri ve montajı, merkezi uydu sistemleri kurulumu konusunda uzman kadromuz ile Ataşehir Uydu Servisiolarak hizmetinizdeyiz. 2003 yılından bu yana uydu sistemleri konusunda hizmet vermekteyiz.

Ataşehir Çanak Anten Servisi

Profesyonel ekip ve ekipman ile, Ataşehir çanak anten arıza ve montaj hizmetleri. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Tüm arıza ve bireysel çanak anten kurulumlarına 1 yıl garanti vermekteyiz.


Çanak Anten Montaj


Ataşehir Merkezi Uydu Sistemi

Merkezi uydu sistemi kurulum, satış ve şteknik servis hizmetleri. Satışını yaptığımız Merkezi Uydu Sistemi markaları, Etus, NextStar, Astracom, Mag Platinum, Mersat, Starbox, Tachnobox. Ataşehir Merkezi Uydu Sistemi kurulumlarında kullandığımız malzemeler 3 yıl garantilidir. Yaptığımız montaj 2 yıl garanti kapsamındadır.

Ataşehir Uydu ve Elektronik

-Çanak anten montaj hizmetleri
-Çanak anten yer değişimi
-Çanak anten yön değişimi
-Anten ayarı
-Uydu kablo arızaları
-LNB arızaları
-Uydu prizi arızaları
-Digitürk anten arızaları
-Digitürk kablo ve LNB arızaları
-Digitürk merkezi sistem arıza ve kurulumu
-Merkezi uydu sistemi arızları
-Merkezi sistem uydu kurulumu ve satışı
-TV montaj

Ataşehir Uydu ve Elektronik olarak yaptığımız tüm kurulum ve arıza işlemleri tarafımızdan garantilidir. Uzman kadromuz ve müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışımız ile hizmet vermekteyiz.

Uydu servisi hizmeti almak için lütfen aşşağıdaki telefon numaralarından, mail adresinden yada iletişim formundan bize ulaşın. Size en kısa sürede dönüş sağlayacağız.


Saat 09:00 – 20:00 arası bize ulaşabilirsiniz.
TEL: 0216 888 02 64
GSM: 0532 448 28 78
Mail: atasehiruyduservisi@gmail.com
Mail: info@atasehiruydu.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir