Sancaktepe Uydu Servisi

Sancaktepe Uydu Servisi, uydu anten servisi, çanak anten montaj, merkezi uydu sistemi kurulumu, headend smatv, qam uydu sistemleri kurulum bakım ve onarım hizmetleri, Tv montaj ve güvenlik kamerası montaj hizmetleri vermekteyiz.


 

SANCAKTEPE UYDU SERVİSİ

Uydu sistemleri, farklı şekillerde ve modellerde tasarlanmaktadır. Özellikle de büyük binalarda veya hastanelerde kullanılan televizyonların tek bir çanak anten üzerinden yayın alabilmesi için tercih edilen merkezi uydu sistemleri binaların estetik görünümlerine de zarar vermemektedir. Söz konusu sistemlerinden diğer bir özelliği ise, minimum bir şekilde yer kaplamasıdır. Bu nedenle de küçük alanlarda da tercih edilmektedir. Hem kurulum ve bakım hizmeti veren Sancaktepe Uydu Servisi bireylerin kaliteli bir şekilde televizyon seyir etmelerini sağlamaktadır. Her marka ve modelde üretilen çanak antenler, ekonomik fiyatlara satan firma, istenilen tüm şekillerde de sistem tasarım hizmeti vermektedir. Ayrıca teknik destek ekipleri talep edilen adreslere kısa bir süre içerisinde oluşmakta ve yaşanan arızaları gidermektedir.

Montaj Garantisi

Sancaktepe Uydu Servisi tarafından monte edilen tüm parçalar, test ve kontrollerden geçirilmektedir. Kullanılan tüm ekipmanların doğru bir şekilde takılmasını sağlayan teknik servis personelleri, uydu kablolarını, antenleri ve benzeri tüm parçaları dikkatli bir şekilde sabitlemektedir. Özellikle de aşırı rüzgar karşısında gönen çanak antenler, birinci sınıf malzemeler ile sabitlenmediği için bu tarz sorunları yaratmaktadır. Ancak firmamızın ekipleri, bu konuda hassasiyet göstermekte ve tüm parçaların uzun ömürlü kullanımlara uygun olmasını sağlamaktadır. Sancaktepe Uydu Servisi hem yapmış olduğu işlemlere, hem de takmış olduğu ekipmanlara garanti vermektedir. Montaj sırasında kullanılan akıllı cihaz sistemleri sayesinde, yapılması planlanan işlemin çok daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Her bir daireye inen uydu kabloları teker teker kodlanmakta ve hangi kablonun hangi daireye ait olduğu gösterilmektedir.

Parça Kalitesi

Bir uydu arıza ve problemlerinin oluşma sebebi, projenin tasarımında kullanılan ürünlerin kalitesizliğidir. Söz konusu bu ürünler, kısa bir süre içerisinde yıpranmakta ve sistemin çalışma prensibine zarar vermektedir. Ancak orijinal ve sağlam parçalar ile kurgulanan merkezi uydu sistemler bu tür sorunlar çıkarmamaktadır. Firma tarafından satışa sunulan ve tercih edilen tüm ürün modelleri, bahsi geçen kaliteye sahiptir. Sancaktepe Uydu Servisi personelleri tarafından takılan tüm yedek parçalar, uzun ömürlü kullanımlara uygundur. Ayrıca bu ürünler sayesinde televizyon modellerinin görüntü kalitesi de maksimum bir şekilde arttırılmaktadır. Müşteriye satılan sistem ekipmanlarına ise en az 2 yıl garanti verilmektedir. Bu süre içerisinde herhangi bir sorun çıkması halinde ücretsiz bir şekilde değişim hakkı da sağlanmaktadır. Kullanılmasında bir sakınca görülmeyen sistem elemanlarının ufak tefek kusurları tamir edilmekte ve müşterinin maliyeti büyük oranda düşürülmektedir.

Teknik Destek

Uydu arızası ve sorunları, teknik veya donanımsal nedenlere bağlı olarak yaşanmaktadır. Sancaktepe teknik servis ekipleri yaşanan bu arıza ve sorunları çözmek için kısa bir süre içerisinde talep edilen adreslere ulaşmaktadır. Firmanın teknik destek ekipleri, sistemin tüm parçalarını incelemekte ve sorunun oluşma nedenlerini tespit etmektedir. Bu işlem sırasında da diğer ekipmanların güvenliği maksimum bir şekilde sağlanmaktadır. Ayrıca firmaya ulaşan servis talepleri, 1 iş günü içerisinde onaylanmakta ve herhangi bir gecikme yaşanmamaktadır. Sancaktepe Uydu Servisi, müşterilerinin yaşamış olduğu sorunları, doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmış çözüm metotları ile müdahale etmektedir. Böylece bilinçsiz yapılan hamlelerden dolayı sistemin zarar görmesi engellenmektedir.

Uygun Fiyat

Uydu servisleri, genel olarak müşterilerine satmış olduğu parçaların üzerinde yüksek kar marjı eklemektedir. Fakat bu durum, Sancaktepe Uydu Servisi firması için geçerli değildir. Hem satış oranlarını yükseltmek, hem de müşteri memnuniyetini sağlamak için ekonomik fiyatlar ile hizmet veren firma, tüm ürün modellerinde yüzde 30’lara varan indirim ve kampanyalar yapmaktadır. Ayrıca talep ettiğiniz özel markaların ürünleri de kısa bir süre içerisinde temin edilmektedir. Sancaktepe Uydu Servisi tarafından satışa sunulan tüm ürünler için kolay geri ödeme planları da uygulanmaktadır. Konu hakkında daha da ayrıntılı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca şehir dışına da satış hizmeti verilmekte ve tüm ürünler istenilen adreslere kargo yolu ile gönderilmektedir. Bunun dışında teknik servis ücretleri de oldukça makul rakamlardan oluşmaktadır. Yine sorunun çözümü için sadece işçilik gerektiren arıza türlerinde de talep edilen rakam yarı yarıya düşmektedir. Sancaktepe Uydu Servisi firması sayesinde, tüm binanıza ekonomik fiyatlar ile tesisat çektirebilir ve uzun bir süre kaliteli bir seyir imkanı bulabilirsiniz.

Garantili Hizmet

Sancaktepe Uydu Servisi tarafından yapılan ve gerçeğe dönüştürülen her proje düzenli zaman dilimlerinde kontrol edilmekte ve bir sorunun yaşanıp yaşanmadığı konusu hakkında bireylerden bilgi alınmaktadır. Firma tamamen kurumsal bir hizmet anlayışına sahiptir. İlk öncellik müşteri memnuniyetini sağlamak ve kaliteli ekipmanlar ile projeleri gerçekleştirmektir. Ayrıca tamiri edilen uydu sistemlerine de garanti veren servis, gerek çözüm yöntemleri, gerekse uzman personelleri sayesinde yapmış olduğu her işin arkasında durmaktadır. Herhangi bir şikayet gelmesi durumunda, firma yetkilileri devreye girmekte ve yaşanan mağduriyeti kısa bir süre içerisinde sonlandırmaktadır.

Arıza Çözüm ve Onarım

Uydu sistemlerinde yaşanan arızaların kısa bir süre içerisinde çözülmesi için, soruna müdahale eden teknik servis ekiplerinin tecrübeli ve deneyim sahibi olması gerekmektedir. Sancaktepe uydu servisi firması bünyesinde görev yapan tüm bireyler, sektörün gerektirdiği bilgi ve birikime sahiptir. Bu nedenle de tüm işlemlerin profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca arızanın çözümü için, teknik destek ekipleri önceden istenilen adreslere giderek sistem üzerinde incelemeler yapmaktadır. Daha sonra ise, sorunun tespiti sağlanmakta ve müdahale için ürün sahibinden onay alınmaktadır. Sancaktepe Uydu Servisi ekipleri, güler yüzlü olmakla beraber ikili ilişkilerde oldukça başarılıdır. Merak ettiğiniz tüm sorular basit bir dille cevaplanmakta ve uydu sistemin nasıl kullanılması gerektiği anlatılmaktadır.

Sancaktepe Uydu Servis Bölgelerimiz

• Abdurrahmangazi Mahallesi uydu servisi

• Akpınar Mahallesi uydu servisi

• Atatürk Mahallesi uydu servisi

• Emek Mahallesi uydu servisi

• Eyüp Sultan Mahallesi uydu servisi

• Fatih Mahallesi uydu servisi

• Hilal Mahallesi uydu servisi

• İnönü Mahallesi uydu servisi

• Kemal Türkler Mahallesi uydu servisi

• Meclis Mahallesi uydu servisi

• Merve Mahallesi uydu servisi

• Mevlana Mahallesi uydu servisi

• Osmangazi Mahallesi uydu servisi

• Paşaköy Mahallesi uydu servisi

• Safa Mahallesi uydu servisi

• Sarıgazi Mahallesi uydu servisi

• Veysel Karani Mahallesi uydu servisi

• Yenidoğan Mahallesi uydu servisi

• Yunus Emre Mahallesi uydu servisi