Kadıköy Uydu Servisi

Kadıköy Uydu Servisi

Uydu alıcısı satışı, ankastre kablo çekimi, televizyon montajı, kanal yükleme ve düzenleme, internet kablo çekimi, telefon kablo çekimi, internet modem kurulumu gibi konularda da bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Faturalı ve garantili hizmet Kadıköy Uydu Servisi’nde
Kadıköy Uydu Servisi

Güvenlik kamerası kurulum ve onarım hizmeti. Kadıköy Kamera Sistemleri.

Kadıköy Digiturk sinyal arızaları, D-Smart sinyal arızaları, TİVİBU sinyal arızaları konusunda teknik servis hizmeti.

Kadıköy Uydu Servisi, İstanbul Kadıköy ilçesinin tüm bölgelerine hızlı kaliteli ve garantili uydu teknik servis hizmeti.

Uzman ekiplerimiz ile hafta içi 08:00 – 20:00 arası teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Teknik servis çağırmak için 0532 448 28 78 numaraya tıklayarak arama yapabilirsiniz.

20 yıllık sektör geçmişi, deneyimi ve müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışı ile haftanın yedi günü Uydu kurulum, çanak anten ayar, LNB arızaları, kablo çekimi ve değişimi, Merkezi uydu sistemi kurulum, bakım ve onarım konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Adresi belli olmayan, vergi açılışı olmayan, bu işi ek olarak yapan kişi ve firmalardan lütfen uzak durun.

Kadıköy Uydu ve Elektronik tarafından yapılan tüm bireysel kurulum ve arıza hizmeti faturalı ve 1 yıl garanti kapsamındadır.

Kadıköy Uyducu

Çanak anten kurulumu
Uydu alıcısı satışı
LNB arızaları
Televizyon tamiri
Merkezi uydu sistemi kurulum, bakım ve onarımı
Türksat çanak anten uydu kurulumu
Hotbird çanak anten uydu kurulumu
Astra çanak anten uydu kurulumu
Azersat uydu kurulumu
Anten kablosu arızaları
Televizyon montajı
Uydu kanal yükleme
Uydu kanal sıralama
Uydu kanal düzenleme
İnternet kablosu çekimi
Anten kablosu tespiti ve tamiri
Anten kablosu ek yapma
Telefon kablosu tespiti ve yenileme

Kadıköy Çanak Anten Montajı;

Çanak anten montajı kolay gözükmesine rağmen, kötü montaj yapıldığında başınızı oldukça fazla ağrıtacak bir durumdur. Çanak anten kurulumu yapılacak zeminin iyi seçilmesi oldukça önemlidir. Mümkünse beton duvar, sağlam sıvalı duvar, demir boru – direk gibi alana montaj yapılması, çanak antenin yerinden oynamamasını sağlayacak ve rüzgarlı havalarda sorunsuz bir şekilde uydu yayını izlemenize olanak sağlayacaktır. Firmamız uzman personel ve 20 yıllık sektör geçmişi ile Kadıköy çanak anten montajını garantili olarak yapmaktadır. Aynı zamanda çanak anten satışımız da mevcuttur.

Kadıköy LNB Değişimi

Uydu sistemlerinde LNB arızaları en sık karşılaşılan arızalardandır. Çanak antenin ucunda bulunan, sürekli soğuk ve sıcak havaya maruz kalan LNB’leinr, zamanla dış koruyucu plastiği zarar görerek çatlar-kırılır. Bu kırık yada çatlaktan su sızarak LNB’nin arızalanmasına neden olur. Firmamız LNB değişimi  konusunda uzman kadromuz ile servis hizmeti vermektedir.

Kadıköy Televizyon Montajı

Günümüz de neredeyse her evde bir televizyon bulunmaktadır ve yapılan araştırmaya göre düşerek kırılmaların, duvara sabitlenen -asılan – montajlanan televizyonların, duvara asılmayan televizyonlara oranla kırılması oldukça düşüktür.

Televizyon montajı yapılırken dikkat edilmesi gereken bir kaç önemli nokta;

 • Montaj yapılacak zeminin sağlamlığı
 • Televizyon büyüklüğüne göre askı aparatı seçimi
 • Odanın durumuna göre sabit yada hareketli askı aparatı seçilmesi
 • Tecrübeli kişiler tarafından Televizyon Montajı yapılması

Kadıköy Uydu ve Elektronik tüplü televizyonların yerini Plazma televizyonların almaya başladığı dönemden beri, her marka televizyon montajını titizlikle yapmaktadır.

Hemen televizyon montajı yaptırmak için bize ulaşın.!

Kadıköy Anten Kablosu Değişimi

Anten kabloları tıpkı LNB’ler gibi genelde soğuk ve sıcak havaya maruz kalırlar. Bu sebepten dolayı dış plastikleri deforme olarak yırtılır-delinir. Bu yırtık yada delikten sızan su kablonun takılı olduğu uydu alıcısı-televizyon anten girişine kadar ulaşabilmektedir. Sıvı teması, anten girişini bozacağı gibi televizyonun-uydu alıcısının diğer elektronik malzemelerine de zarar verebilmektedir.

Kadıköy Anten Kablosu değişimi, kablo çekimi, anten kablosu ekleme, ankastre kablo çekimi gibi konularda firmamızdan servis çağırabilirsiniz.

Kadıköy Merkezi Uydu Sistemi Kurulumu, Onarımı

Yeni kurulacak olan Merkezi uydu sistemi, uzman kişiler tarafından yapılması oldukça önemlidir. Düzgün kurulumu yapılamayan bir merkezi uydu sistemi, çok fazla arıza vereceği gibi bu arızaların oldukça masraflı olabileceğini söyleyebiliriz. Kadıköy Uydu Servisi, merkezi uydu sistemi konusunda onlarca referans ve 20 yıllık tecrübeye sahiptir.

Aynı şekilde merkezi uydu sistemi kurulumda kullanılacak olan malzemelerin kalitesi de çok önemlidir. Kalitesiz malzemeler, merkezi uydu sisteminin sürekli arıza yapmasına, uydu yayınının kesintisiz bir şekilde izlenmesini engellemektedir.

Firmamız merkezi uydu sistemi kurulum ve onarımlarında, Türkiye ve dünyada marka olmuş, kaliteli firmaların ürünlerini kullanmaktadır.

Kadıköy Uydu Servisi Bakım, Onarım, Kanal Düzenleme Yaptığımız Uydu Alıcısı Markaları

Sonraki Hiremco, Dreambox, Baff, Dreamstar, Magbox, Neta, Goldmaster, Redline, Arçelik, Atalanta, Linx, Showmax, Amstrad, Benjamin, Digibox, Digiline, Digiturk, D-Smart, Formuler, Grundig, Hitech, Jameson, Kawai, Korax, Mersat, Multibox, Premier, Regal, Rose, Rowell, Samux, Skybox, Skysat, Sony, Starbox, Suntech, Technobox, Technosat, TİVİBU, Vestel, Wissman, Yumatu

Bakım, Onarım, Kanal Düzenleme Yaptığımız Televizyon Markaları

Samsung, LG, Altus, Arçelik, Beko, Vestel, Seg, Regal, Sony, Philips, Toshiba, Awox, Axen, Dijitsu, Finlux, Fujitech, Grundig, Hi-Level, Hisense, Jameson, Loewe, Next, Panasonic, Premier, Profilo, Nordmende, Redline, Skytech, Sunny, Techwood, Telefunken, Woon, Yumatu

Kadıköy Uydu Servisi Neler Yapar?

 • Her marka televizyon montaj
 • Her marka televizyon kanal yükleme
 • Projeksiyon montaj
 • Projeksiyon perde montaj
 • Ses sistemi kurulumu
 • Cafe-Restoran tv sistemi kurulumu
 • Cafe-Restoran tv sistemi arıza çözümü
 • Uydu kanal sıralaması
 • Uydu alıcısı arızaları
 • Yan oda uydu kurulumu
 • D-Smart kutu ve kart arızaları harici arızaların çözümü
 • Digiturk kutu ve kart arızaları harici arızaların çözümü
 • TİVİBU kutu ve kart arızaları harici arızaların çözümü
 • Uydu alıcısı satışı
 • Çanak anten satışı
 • Anten kablosu satışı
 • Uydu aksesuar satışı
 • İnternet kablo çekimi
 • Fiber internet kablo çekimi

Hemen aramak için numaramız 0532 448 28 78 (Bu sayfayı cep telefonu üzerinden inceliyorsanız, numaraya tıklayarak arama yapabilirsiniz.)

 


Çanak Anten Montaj

 

Kadıköy Uydu Servisi olarak yaptığımız tüm kurulum ve arıza işlemleri tarafımızdan garantilidir. Uzman kadromuz ve müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışımız ile hizmet vermekteyiz.

Kadıköy Uydu Teknik Servisi

Hizmet almak için lütfen aşağıdaki telefon numaralarından, mail adresinden yada iletişim formundan bize ulaşın. Size en kısa sürede dönüş sağlayacağız


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir