Kadıköy Uydu Servisi

Kadıköy Uydu Servisi, Kadıköy’ün tüm mahallelerine uydu anten servis hizmeti Ataşehir Uydu ve Elektronik‘te. Firmamız 20 yıllık sektör geçmişi ve müşteri memnuniyeti iş anlayışı ile hizmet vermektedir.

Kadıköy Çanak Anten montaj ve ayar, lnb değişim, kablo çekimi, kanal yükleme, merkezi uydu sistemi kurulum-bakım ve onarım hizmetleri bir telefon kadar uzağınız da.. Hemen Arayın.!

Kadıköy Uydu Anten Servisi

Kadıköy’ün tüm mahallelerine uydu anten servis hizmeti Ataşehir Uydu ve Elektronik’te. Firmamız 20 yıllık sektör geçmişi ve müşteri memnuniyeti iş anlayışı ile hizmet vermektedir.

Kadıköy Uyducu

Kadıköy uyducu, Çanak montaj, lnb değişim, kablo değişim, uydu ayar, kanal yükleme hizmetleri

Kadıköy Uydu Kurulumu

Türksat çanak anten kurulumu ve onarımı, Hotbird çanak anten kurulumu ve onarımı, Astra 19.2 Alman kanalları için çanak anten kurulum, bakım ve onarımı, Hellasat çanak anten kurulumu ve onarımı, Thor çanak anten kurulumu ve onarımı, Sirius çanak anten kurulumu ve onarımı, Arabsat çanak anten kurulumu ve onarımı, Nilesat çanak anten kurulumu ve onarım servis hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Uydu Servisi

Kadıköy Uydu, Televizyon Kanal Yükleme;

Samsung, LG, Philips (Yeni Modeller) Vestel, Seg, Sunny, Sharp, Sony, Axen, Grundig, Toshiba, Arçelik, Beko, Dijitsu, Regal, Altus, Telefunken, Next, Woon, Hi-Level, Yumatu- Finlux

Kadıköy Uydu Servisi hizmetlerimiz garantili ve faturalıdır. Adresi belli olmayan, bu işi ek iş olarak yapan kişi ve kurululardan lütfen uzak durun.

Garantili Kadıköy Uydu Servisi

Hizmetlerimiz 1 yıl servis garantilidir. Ayrıca kullanılacak olan malzemeler 2 yıl garanti kapsamındadır.

Adresinize kadar gelip uydu kurulum ve uydu sorunlarınızı en kısa sürede gideriyoruz. Uzman ekiplerimiz ile hafta içi 08:00 – 20:00 arası teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Teknik servis çağırmak için 0532 448 28 78 numaraya tıklayarak arama yapabilirsiniz.

KADIKÖY UYDU SERVİS HİZMETLERİMİZ;

Çanak anten montajı
Çanak anten ayarı
Çanak anten yer değişimi
LNB arızası
LNB değişimi
Uydu kanal sıralaması
Uydu alıcısı arızaları
Anten kablosu arızaları
Anten kablosu çekimi
Yan oda uydu kurulumu
Adresten adrese çanak anten taşıma, uydu sistemi kurulumu (İstanbul’un tüm semtlerine geçerlidir.)
Her marka televizyon montaj
Her marka televizyon kanal yükleme
Projeksiyon montaj
Projeksiyon perde montaj
Ses sistemi kurulumu
Cafe-Restoran tv sistemi kurulumu
Cafe-Restoran tv sistemi arıza çözümü
D-Smart kutu ve kart arızaları harici arızaların çözümü
Digiturk kutu ve kart arızaları harici arızaların çözümü
TİVİBU kutu ve kart arızaları harici arızaların çözümü
Uydu alıcısı satışı
Çanak anten satışı
Anten kablosu satışı
Uydu aksesuar satışı

Hemen aramak için numaramız 0532 448 28 78 (Bu sayfayı cep telefonu üzerinden inceliyorsanız, numaraya tıklayarak arama yapabilirsiniz.)

Ataşehir Uydu ve Elektronik firması olarak işimizi profesyonel olarak yapıyoruz.

Adresi belli olmayan, vergi açılışı olmayan, bu işi ek olarak yapan kişi ve firmalardan lütfen uzak durun.

Ataşehir Uydu ve Elektronik tarafından yapılan tüm bireysel kurulum ve arıza hizmeti 1 yıl garanti kapsamındadır.

 

KADIKÖY UYDU SERVİSİ

Hemen hemen tüm bina ve apartmanlarda kullanılan ve birçok ailenin aynı anda yayın almasını sağlayan merkezi uydu sistemleri farklı teknolojik yenilikleri de beraberinde getirmektedir. Özellikle de bu sistemler kullanım alanı az olan veya çatısında birden fazla çanak antenin montajına müsait olmayan yapılarda tercih edilmektedir. Ayrıca tek bir hat üzerine kurgulanan merkezi uydu sistemleri, estetik açıdan da önem arz etmektedir. Şayet her balkonda yer alan bireysel antenler, yapının tüm görüntüsünü bozmakta ve kabloların absürt bir şekilde sarkmasına neden olmaktadır. Kadıköy uydu servisi tarafından verilen montaj ve kurumlum hizmetleri sayesinde, hem maksimum bir görüntü kalitesi alabilir, hem de binanızın daha estetik bir şekilde görülmesini sağlayabilirsiniz.

Kadıköy Çanak Anten Modelleri

Kadıköy uydu servisi, 60 CM çanak anten ile 150 CM çanak anten ebatlarına sahip olan çanak anten modellerini satışa sunmaktadır. Bu ürünlerin montajı ise, alanında uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Ayrıca işlemler sırasında en çok dikkat edilen noktalardan biri, projede kullanılması planlanan çanak antenin sisteme uygun olması ve dikkatli bir şekilde sabitlenmesidir. Özellikle de, yine alanında uzman ekipler tarafından gerçekleştirilen yer belirleme işlemleri sırasında rüzgar hızı ve çatının yön analizi dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Kadıköy uydu servisi tarafından montajı gerçekleştirilen tüm çanak anten modelleri, maksimum bir görüntü kalitesine sahip olmakla birlikte, kolay kolay da arıza vermemektedir.


uyducu telefon


Kadıköy uydu servisi Teknik Servis Hizmeti

Uydu sistemlerinde yaşanan arızaların giderilmesi için profesyonel bir teknik destek anlayışına sahip olan firma, çalışma alanlarında tecrübeyi ve bilimselliği kabullenmiştir. Özellikle herhangi bir nedenden dolayı kaynaklanan uydu arıza sorunları, mantıklı çözüm yöntemleri ile onarılmaktadır. Kadıköy uydu servisi teknik destek ekipleri tarafından kurulan çanak anten modelleri, gerekli olan tüm test ve kontrollerden geçirildikten sonra müşterinin hizmetine sunulmaktadır. Bu sayede bir güven sorunun oluşması engellenirken, söz konusu sistemlerin uzun ömürlü kullanımlara da uygun olması sağlanmaktadır. Ayrıca teknik destek ekipleri, alanların da ciddi bir başarıya ve tecrübeye sahiptir. Tüm işlemlerin zamanında ve eksiksiz bir şekilde uygulanmasını sağlayan Kadıköy uydu servisi firması, müşteri memnuniyetini de göz ardı etmemektedir.

Kadıköy Uydu Servisi Uzman Ekip Desteği

Bir çanak antenin veya uydu sisteminin sağlıklı bir şekilde kurulabilmesi için öncellikle teknik ve donanımsal konularda bilgi sahibi olunması gerekir. Aksi halde kurulan sistem üzerinde rutin olarak arızalar görülebilir. Ancak söz konusu firma bünyesinde gerçekleştirilen projeler, sorunsuz, kesintisiz ve kaliteli bir düzeyde seyir imkanı sunmaktadır. Bunun nedeni ise, Kadıköy uydu servisi ekiplerinin engin tecrübeye sahip olması ve sektörünün gerektirdiği hizmet anlayışına erişmesidir. Ayrıca tüm personeller çeşitli zaman dilimlerinde eğitimlerden geçirilmekte ve daha da kaliteli hizmetler vermesi sağlanmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı yaşamış olduğunuz uydu arıza sorunları için firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve kısa bir süre içerisinde istediğiniz adreslere teknik destek ekiplerinin ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca söz konusu bu ekipler, sahada 7/24 hizmet vermekte ve gelen talepler doğrultusunda aynı gün içerisinde arızaya müdahale etmektedir. Kadıköy uydu servisi, müşterilerinin yaşamış olduğu tüm sorunları kısa bir süre içerisinde çözmekte ve aynı sorunun tekrar yaşanmasını engellemektedir. Uzman ekip desteği, uydu alıcısı, anten kablosu, çekim yetersizliği ve çanak yönün gibi problemlere özel olarak kurulmuştur. Ekip içerisinde yer alan tüm personeller, sadece arıza sorunları ile ilgilenmekte ve montaj işlemleri için diğer personeller hizmet vermektedir. Bu sayede de, her bir teknisyenin sadece tek bir dal üzerinde eğitilmesi sağlanmaktadır.

Kadıköy Uydu Servisi Parça Garantisi

Çanak anten sistemlerinde kullanılan ekipmanların ve yedek parçaları kaliteli olması, alınan görüntü netliği açısından oldukça önemlidir. Yine merkezi uydu sistemleri için kullanılan her bir yedek parça, farklı amaçlara hitap etmektedir. Özellikle de firma, tasarladığı tüm projelerde birinci sınıf kalite ile üretilmiş olan yedek parçaları kullanmakta ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Kadıköy uydu servisi tarafından satışa sunulan tüm ürünlere 2 yıl garanti verilmektedir. Ayrıca bu ürünlerin faturası ve garanti belgeleri de müşterilere teslim edilmektedir. Çanak anten, uydu alıcısı ve kabloları gibi sistemlerde kullanılan tüm ekipmanlar ekonomik fiyat garantisi ile bireylerin hizmetine sunulmaktadır. Dilediğiniz ürünü seçebilir ve pratik bir şekilde sipariş vermek için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kadıköy Uydu Servisi Ekonomik Fiyat Avantajı

 Kadıköy uydu servisi müşteri potansiyelini arttırmak ve sektörün lider bir firması konumuna gelebilmek için ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir. Sıfır ürün modelleri de dahil olmak üzere, tüm işlemlerde yüzde 20’lere varan indirimler yapılmaktadır. Ayrıca arıza tespit çalışmaları ve servis ücretleri de bir hayli düşüktür. Hemen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir ve en geç 24 saat içerisinde ekiplerimizin adreslerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Kadıköy uydu servisi, her proje için öncellikle bir fiyat listesi belirlemekte ve belirlenen bu listeyi müşterilinin onayına sunmaktadır. Anlaşılan rakamdan sonra ise, montaj işlemlerine başlanmakta ve söz verilen süreler içerisinde projenin her aşaması tamamlanmaktadır.

Kadıköy Uydu Servisi Kurumsal Hizmet Anlayışı

Uydu arıza sorunları, montaj işlemleri ve bakım faaliyetleri gibi her türlü hizmet çeşidinde kurumsallığı ön planda tutan Kadıköy uydu servisi firması, gerek gördüğü taktirde müşterileri ile iletişime geçmektedir. Özellikle de parça değişimleri sırasında ürün sahiplerinin bilgisi olması sağlanmaktadır. Güvenilir bir hizmetin tek adresi haline gelen söz konusu servis, pratik çözüm yöntemleri ve arızanın ortadan kaldırılması için kullanılan akıllı cihaz sistemleri sayesinde de yaşanan mağduriyetleri ortadan kaldırmaktadır. Hemen sizde firma ile iletişime geçebilir ve istediğiniz ürün modelini ekonomik fiyatlar ile satın alma şansı bulabilirsiniz.


Ataşehir Uydu ve Elektronik

Kozyatağı Vergi Dairesi – 9640226612

Firma Sahibi : Şenol YILDIZ

Yetkili Kişi: Şenol YILDIZ

Tel : 0216 888 02 64

GSM / Whatsapp : 0532 448 28 78

Adres : Kayışdağı Mah. Uslu Cad. Ceylan Sok. No:35

Ataşehir/İSTANBUL

E-posta: info@ataşehir.com

E-posta: ataşehiruyduservisi@gmail.com

www.atasehir.com


Kadıköy Uydu Servisi Hizmet Bölgelerimiz;

19 Mayıs Mahallesi

Acıbadem Mahallesi

Bostancı Mahallesi

Caddebostan Mahallesi

Caferağa Mahallesi

Dumlupınar Mahallesi

Eğitim Mahallesi

Erenköy Mahallesi

Fenerbahçe Mahallesi

Feneryolu Mahallesi

Fikirtepe Mahallesi

Göztepe Mahallesi

Hasanpaşa Mahallesi

Koşuyolu Mahallesi

Kozyatağı Mahallesi

Merdivenköy Mahallesi

Osmanağa Mahallesi

Rasimpaşa Mahallesi

Sahrayı Cedit Mahallesi

Suadiye Mahallesi

Zühtüpaşa Mahallesi

Güneşli Bahçe Sokak

Zaman Sokak

Dr. Vehbi Sarıdal Sokak

Münir Nurettin Selçuk Caddesi

Atatürk Caddesi

Çetin Emeç Bulvarı

Batman Sokak

Itri Dede Sokak

Bilim Sokak

Mahmut Baba Sokak

Rasim Paşa Sokak

Mithat Süyev Sokak

Bostancı Hatboyu Sokak

Uzunçayır Çıkışı-K14

Mahur Sokak

Erkin Caddesi

Rüştiye Sokak

Üst Çeşme Sokak

Celal Muhtar Sokak

Yoğurtçu Çayırı Caddesi

Çınarlı Sokak

Vural Sokak

Asım Gündüz Caddesi

Turşucudere Sokak

Petrol Ofisi

Akçakoca Sokak

Dinlenç Caddesi

Bahtlı Sokak

Ulusuluk Sokak

Etem Kaptan Sokak

İskele Camii

Kadıköy-İDO

Şaşkınbakkal

Damla Sokak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Servis Çağır