Maltepe Uydu Servisi

Maltepe Uydu Servis,i ilçenin tüm bölgelerine hızlı kaliteli uydu teknik servis hizmeti.. Uzman ekiplerimiz ile hafta içi 08:00 – 20:00 arası uydu teknik servis hizmeti vermekteyiz. Çanak anten montajı, uydu yön ayarlama, LNB arızaları, uydu kablosu çekilmesi, uydu kablo değişimi, çanak anten satışı, güvenlik kamerası kurulum ve arıza işlemleri, televizyon montaj işlemleri.

Teknik servis çağırmak için 0532 448 28 78 numaraya tıklayarak arama yapabilirsiniz.

maltepe uydu servisi

Maltepe Uydu Servisi

HİZMETLERİMİZ;

Maltepe Çanak anten montajı

Maltepe Çanak anten ayarı

Maltepe Çanak anten yer değişimi

Maltepe LNB arızası

Maltepe LNB değişimi

Maltepe Uydu kanal sıralaması

Maltepe Uydu alıcısı arızaları

Maltepe Anten kablosu arızaları

Maltepe Anten kablosu çekimi

Maltepe Yan oda uydu kurulumu

Maltepe Adresten adrese çanak anten taşıma, uydu sistemi kurulumu (İstanbul’un tüm semtlerine geçerlidir.)

Maltepe Her marka televizyon montaj

Maltepe Her marka televizyon kanal yükleme

Maltepe Projeksiyon montaj

Maltepe Projeksiyon perde montaj

Maltepe Ses sistemi kurulumu

Maltepe Cafe-Restoran tv sistemi kurulumu

Maltepe Cafe-Restoran tv sistemi arıza çözümü

Maltepe D-Smart kutu ve kart arızaları harici arızaların çözümü

Maltepe Digiturk kutu ve kart arızaları harici arızaların çözümü

Maltepe TİVİBU kutu ve kart arızaları harici arızaların çözümü

Maltepe Uydu alıcısı satışı

Maltepe Çanak anten satışı

Maltepe Anten kablosu satışı

Maltepe Uydu aksesuar satışı

 

Hemen aramak için numaramız 0532 448 28 78 (Bu sayfayı cep telefonu üzerinden inceliyorsanız, numaraya tıklayarak arama yapabilirsiniz.)

Adresi belli olmayan,vergi ye tabi olmayan, bu işi ek olarak yapan kişi ve firmalardan lütfen uzak durun.

Ataşehir Uydu ve Elektronik tarafından yapılan tüm bireysel kurulum ve arıza hizmeti 1 yıl garanti kapsamındadır.

 

MALTEPE UYDUCU

Özel bir servis olmasına rağmen, oldukça ekonomik fiyatlar ile hizmet veren Maltepe uydu servisi firması, müşteri memnuniyeti açısından da yerli ürün modellerinin satışını yapmaktadır. Kurulum ve montaj işlemleri öncesinde, mahal yerinde incelemeler yapan ekipler bir fiyat listesi oluşturmaktadır. Bu liste, sistemin montajı için kullanılması gereken parçaları içermektedir. Daha sonra ise, istenilen rakam proje sahibinin onayına sunulmakta ve alınan onaydan sonra işlemlere başlanmaktadır. Maltepe uydu servisi firması, net yüzde 30’lara varan indirim ve kampanyalar da tasarlamaktadır. Ayrıca anlaşılan rakamdan sonra herhangi bir işlem için de ek ücret talep edilmektedir. Ödeme noktasında ise, çeşitli kolaylıklar ve taksitlendirme imkanları sağlanmaktadır. Buna ek olarak yapılan ve kullanılan tüm malzemeler faturaları ile birlikte müşterinin bilgisi dahiline sunulmaktadır. Kurumsal bir çalışma prensibine sahip olan Maltepe uydu servisi, ikili ilişkilerde de oldukça başarılıdır. Örneğin sistemin kurulum aşamasında gerek görülen kriterler, proje sahiplerine sorulmakta ve yapılması planlanan işlem hakkında detaylı bilgi verilmektedir.

Maltepe Anten Montaj

Sistemin tüm ekipmanları, alanında uzman olan ekipler tarafından montaj edilmektedir. Özellikle de parçaların doğru bir şekilde takılması ve ilerleyen dönemlerde bir sorun çıkarmaması, Maltepe uydu servisi firması tarafından oldukça önemsenmektedir. Tüm sistemin ve dairelere uzanan uydu kabloların bir arıza durumunda kolay bir şekilde ulaşılması için çeşitli kriterler göz önünde bulundurulmaktadır. Ayrıca dış atmosfere temas eden tüm sistem elemanları, izole malzemeleri ile kaplanmakta ve zaman içerisinde paslanması engellenmektedir. Maltepe uydu servisi sayesinde profesyonel bir görüntü kalitesi alabilir ve çok sayıda çanak antenin yarattığı görüntü kirliğinden kurtulma şansı bulabilirsiniz.

 

MERKEZİ UYDU SİSTEMLERİ

Farklı alanlarda kullanılan ve genellikle toplu yaşamın gerçekleştiği binalarda tercih edilen merkezi uydu sistemleri, aynı anda birbirinden bağımsız olarak her ailenin televizyon izleyebilmesini sağlamaktadır. Değişik kombin de üretilen söz konusu sistemler, çeşitli sayılarda uydu bağlantısına izin vermektedir. Örneğin, 4,8 ve 12 gibi çıkış sayılarına sahip olan çanak antenler sayesinde tek bir sistem üzerinden tüm binanın yayın almasını sağlamaktadır. Maltepe merkezi uydu sistemleri farkı ekipmanlar oluşmakla birlikte, montaj kalitesine bağlı olarak da uzun ömürlü kullanımlara uygundur. Onarım ve kurulum sektöründe hizmet veren Maltepe uydu servisi firması, gerek sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti, gerekse vermiş olduğu hizmet kalitesi sayesinde sektörüne öncülük etmektedir. Firma bünyesinde görev alan tüm bireyler, alanında uzman ve mesleğin gerektirdiği tüm bilgi, donanım veya tecrübe gibi kavramlara hakimdir.

 

Maltepe Uydu Arıza Sorunları

Bilindiği gibi, merkezi uydu sistemleri farklı parça ve ekipmanlardan tasarlanmaktadır. Söz konusu bu parçaların görevi de farklılık göstermektedir. Ancak tek bir soketin veya ekipmanın sorun çıkarması, tüm sistemin arıza vermesine ve çalışma fonksiyonlarını kaybetmesine neden olmaktadır. Firma, uydu arıza sorunlarının profesyonel bir şekilde çözülmesi için teknolojik imkanlar ile tasarlanmış olan akıllı cihaz sistemlerini kullanmaktadır. Ayrıca sorunların tespitini sağlayan bu cihazlar, merkezi uydu sistemleri kurulumunda kullanılan parçaların sağlık durumunu da kontrol edebilmektedir. Böylece ilerleyen dönemlerde oluşacak sorunlar önceden fark edilmekte ve gerekli önlemler alınmaktadır.

 

Teknik Destek İmkanı

Bir firmanın kurumsal hizmet anlayışına sahip olup olmadığını anlamak için, verilen teknik destek hizmetine bakılması yeterlidir. Maltepe Uydu arıza ve sorunları ile karşılaşan bireyler teknik destek için iyi bir servis aramaya başlamaktadır. Ancak bu nokta da, gerek bölge uzaklığı, gerekse elde edilen kazancın düşük olması nedeni ile söz konusu servisler, müşterilerine değişik bahaneler ile oylama metodunu seçmektedir. Maltepe uydu servisi ise, bahsi geçen tanıma oldukça zıt ve karşıdır. Talep edilen tüm teknik destek hizmetleri, maksimum 24 saat içerisinde onaylanmakta ve firma ekiplerinin aynı günde istenilen adreslere ulaşması sağlanmaktadır. Buna ek olarak Maltepe uydu servisi bünyesinde görev alan tüm personeller, sahanın değişik konumlarında hizmete daima hazır bir şekilde bekletilmekte ve olası bir uydu arıza durumunda direk olarak mahal yerine ulaşmaktadır. Yaşanan sorunlar ise, olabildiğince en kısa sürede çözülmekte ve bireylerin daha fazla mağdur olması engellenmektedir.

 

Arıza Çözüm Metotları   

 

Merkezi uydu sistemleri çanak anten, uydu kablosu ve benzeri parçalardan oluşmaktadır. Bu sistemlerde yaşanan arızaların tespit edilmesi için tüm ekipmanların gözden geçirilmesi gerekmektedir. Maltepe uydu servisi firması ise, arızaları tamamen doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmış olan çözüm metotları ile ortadan kaldırılmaktadır: Ayrıca da aynı arızanın tekrar yaşanmaması için her türlü önlem alınmakta ve sistem üzerinde gerekli kontroller eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır. Uydu arıza sorunlarının başında yer alan, sinyal yok, frekansın düşük olması ve görüntü kalitesi gibi tüm problemler, profesyonel bir şekilde ortadan kaldırılmaktadır. Sizde hemen teknik destek talebinde bulunmak için Maltepe uydu servisi firmasının müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Maltepe Uydu Servisi Yedek Parça Kalitesi

 

Merkezi uydu sistemleri dış hava atmosferine doğrudan temas emektedir. Örneğin çanak antenle, yağmura veya kara maruz kalmaktadır. Bu nedenle de paslanmaz bir kalite olması, sistemin sağlığı açısından oldukça önemlidir. Maltepe uydu servisi firması tarafından satışa sunulan tüm ürünler, birinci sınıf kaliteye sahiptir. Özellikle de tüm ekipmanlara 2 yıl garanti verilmekte ve bu süre içerisinde çıkan arızalar ücretsiz bir şekilde onarılmaktadır. Söz konusu firma, özel üretim yapan tesisler ile sürekli iletişim halindedir. Piyasaya sunulan ve yeni teknolojiler ile üretilen parçalar, direk olarak ürün kategorilerine eklenmektedir. Ayrıca Maltepe uydu servisi bünyesinden alınan tüm ürünler ücretsiz bir şekilde montaj edilmektedir. Uydu alıcıları, bağlantı kabloları ve benzeri tüm aparatlar, ekonomik fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.

 

Maltepe Uydu Servis Hizmet Alanlarımız

Altayçeşme Mahallesi uydu servisi
Altıntepe Mahallesi uydu servisi
Aydınevler Mahallesi uydu servisi
Bağlarbaşı Mahallesi uydu servisi
Başıbüyük Mahallesi uydu servisi
Büyükbakkalköy Mahallesi uydu servisi
Cevizli Mahallesi uydu servisi
Çınar Mahallesi uydu servisi
Esenkent Mahallesi uydu servisi
Feyzullah Mahallesi uydu servisi
Fındıklı Mahallesi uydu servisi
Girne Mahallesi uydu servisi
Gülensu Mahallesi uydu servisi
Gülsuyu Mahallesi uydu servisi
İdealtepe Mahallesi uydu servisi
Küçükyalı Mahallesi uydu servisi
Yalı Mahallesi uydu servisi
Zümrütevler Mahallesi uydu servisi
Esenyurt Sokak uydu servisi
Başıbüyük Yolu uydu servisi
Bahtiyar Sokak uydu servisi
Başıbüyük Kavşağı uydu servisi
Başıbüyük-Samandıra Yolu uydu servisi
Maltepe-Başıbüyük Yolu uydu servisi
Yeşiltepe Sokak uydu servisi
Ali Reis Sokak uydu servisi
Emekçi Sokak uydu servisi
Eski Bağdat Caddesi uydu servisi
İnce Yol Sokak uydu servisi
İdealtepe uydu servisi
Cevher Sokak uydu servisi
Rıfkı Tonksır Caddesi uydu servisi
Hat Boyu Sokak uydu servisi
Hüner Sokak uydu servisi
Bülbül Sokak uydu servisi
Çayır Sokak uydu servisi
Esenkent uydu servisi
Yavru Sokak uydu servisi
Huzurevi mahallesi uydu servisi
Gülsuyu uydu servisi

 

 

Call Now ButtonHemen Servis Çağır