Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri

İş yerimizdeki bekçimiz, evde kimse olmayınca evdeki gözümüz.. Kısacası hayatımızın bir parçası diyebiliriz Güvenlik Kamera Sistemleri için. Ülkemiz de ve Dünyada kullanım açısından oldukça yaygın olan güvenlik kamerası sistemleri, kaliteli malzeme ve işçilik ile kurulumu gerçekleşir ise uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Firmamız, uzman kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile güvenlik kamera sistemi kurulumu, bakım ve onarımı konusunda %100 müşteri memnuniyeti garanti eder.

Adresinize gelen ekip arkadaşlarımız yaka kartlı, firma logosu bulunan kıyafetli ve güler yüzlü olarak hizmet vermektedir. güvenlik kamerası kurulumu, bakım ve onarımı ile alakalı her türlü sorun da servis çağırmak için firmamıza 0216 364 49 80 – 0532 448 28 78 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Ev İçin Güvenlik Kamerası Sistemi

Küçük ve orta ölçekli ev, daire için en ideal güvenlik kamerası sistemi AHD (Analog HD)  sistem diyebiliriz. Bu sistem ile 720p, 1080p görüntü elde edilebilir. Çözünürlüğü oldukça iyi olan bu sistem ile sorunsuz kamera kaydı ve uzaktan izleme yapılabilir. (Cep telefonu, Bilgisayar vs.)

Ev İçin Güvenlik Kamerası Sistemi Nasıl Kurulur?

Ev içinde belirlenen noktalara kameralar montajlanır. Yine ev içinde belirlenen bir noktaya kamera kayıt cihazı yerleştirilir. Her kameradan 1 adet CCTV kablosu kayıt cihazına ulaştırılır. Kayıt cihazının yanına kameraları beslemesi için kamera adaptörü yerleştirilir. BNC ve Power Jack bağlantıları yapılarak sistem kurulumu tamamlanır. Kamera kayıt cihazına internet modeminden kablo bağlantısı yapılarak uzaktan izleme özelliği kullanılabilir.

İş Yeri İçin Güvenlik Kamerası Kurulumu

İş yeri güvenliği için kamera sistemi oldukça önemlidir. Araştırmalara göre güvenlik kamerası olan bir işyerine hırsız girme oranı, güvenlik kamerası olmayan bir işyerine oranla %80 daha düşüktür. Yani güvenlik kamerası sisteminin oldukça fazla caydırıcı özelliği vardır.

Yine işyerinde oluşabilecek iş kazalarının tespiti için güvenlik kamerası sistemi oldukça önem taşır.

İş Yeri İçin Güvenlik Kamerası Kurulumu Nasıl Yapılır?

Öncelikle iş yeri yüzölçümüne göre sistem kurmak gerekir. Yüz ölçümü çok büyük işyeri, fabrika gibi alanlarda İP Güvenlik Kamerası Sistemi kurulması tavsiye edilir. İP Güvenlik Kamerası sistemi hem daha net bir görüntü verecek hem de daha verimli çalışacaktır.

 

Hemen Servis Çağır..! Formu Doldurarak Servis Talebinde Bulunabilirsiniz.
* Required

Güvenlik Kamerası Sistemleri

Aklınız geride kalmasın..!

Günümüzde pek çok ev işletme mal ve can güvenliği konusunda sorun yaşamaktadır. Bu güvenlik sorununu Güvenlik Kamerası Sistemleri ile tam olarak gideremeseniz bile %80 oranında caydırıcı özelliği bulunmaktadır. Güvenlik Kamerası Kurulumuna mı ihtiyacınız var?  İşte tam burada Ataşehir Elektronik imdadınıza yetişiyor. Profesyonel ekiplerimiz, müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışımız ile “Güvenlik Kamerası Sistemleri konusunda bir telefon kadar yakınız.

Gözünüz Arkada Kalmasın

Cep telefonu ve inetrnet bağlantısının olduğu her yerde kameralarınıza ulaşabilirsiniz.

Güvenlik Kamerası Nasıl Kurulur ?

Güvenlik kamerası kurulumu yapılacak alanın analizi doğru yapılmalıdır. izlenmek istenen alan İç ortam, dış ortam, uzak mesafe izleme gibi etkenler güvenlik kamerası kurulumu için önemli etkenlerdir. Ortama göre kamera çözünürlüğü, lens seçimi, su geçirmezlik özelliği gibi seçenekler iyi değerlendirilmelidir. Kayıt cihaz yazılımı, HDD kapasitesi, kablo kalitesi ve en önemlisi kurulumu yapacak personelin işini iyi yapması çok önemlidir.

Güvenlik kamerası sistemi kurulumların da uzman olan Ataşehir Elektronik size bir telefon kadar uzakta. Hemen arayın güvenlik kamerası sistemi kurulumunu şansa bırakmayın…

0216 364 49 80

0532 448 28 78

Neutron, 4K teknolojisini güvenlik sistemlerinde kullanabilmek için H.265 sıkıştırma formatını da tekrar sıkıştırarak U-Code codec’ini yapmıştır. Bu sayede Hem Harddisk alanı hem de bant genişliğinde %85 lere varan tasarruf sağlamıştır.

Vizyon :

 Video gözetleme endüstrisinde global lider olmak

.

Neutron