Güvenlik Kamerası Sistemleri

Güvenlik Kamerası Sistemleri En Uygun Fiyatlarla Ataşehir Uydu ve Elektronik’te.


Ev, İş yeri, Okul, Hastane, Fabrika, Site Güvenlik Kamerası Sistemleri…

Ataşehir Uydu ve Elektronik uzman kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile güvenlik kamerası kurulumu, bakım ve onarımı konusunda %100 müşteri memnuniyeti garanti eder.

Adresinize gelen ekip arkadaşlarımız yaka kartlı, firma logosu bulunan kıyafetli ve güler yüzlü olarak hizmet vermektedir. güvenlik kamerası kurulumu, bakım ve onarımı ile alakalı her türlü sorun da servis çağırmak için firmamıza 0216 364 49 80 – 0532 448 28 78 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Hemen Servis Çağır..! Formu Doldurarak Servis Talebinde Bulunabilirsiniz.

Güvenlik Kamerası Sistemleri

Aklınız geride kalmasın..!

Günümüzde pek çok ev işletme mal ve can güvenliği konusunda sorun yaşamaktadır. Bu güvenlik sorununu Güvenlik Kamerası Sistemleri ile tam olarak gideremeseniz bile %80 oranında caydırıcı özelliği bulunmaktadır. Güvenlik Kamerası Kurulumuna mı ihtiyacınız var?  İşte tam burada Ataşehir Elektronik imdadınıza yetişiyor. Profesyonel ekiplerimiz, müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışımız ile “Güvenlik Kamerası Sistemleri konusunda bir telefon kadar yakınız.

Gözünüz Arkada Kalmasın

Cep telefonu ve internet bağlantısının olduğu her yerde kameralarınıza ulaşabilirsiniz.

Güvenlik Kamerası Nasıl Kurulur ?

Güvenlik kamerası kurulumu yapılacak alanın analizi doğru yapılmalıdır. izlenmek istenen alan İç ortam, dış ortam, uzak mesafe izleme gibi etkenler güvenlik kamerası kurulumu için önemli etkenlerdir. Ortama göre kamera çözünürlüğü, lens seçimi, su geçirmezlik özelliği gibi seçenekler iyi değerlendirilmelidir. Kayıt cihaz yazılımı, HDD kapasitesi, kablo kalitesi ve en önemlisi kurulumu yapacak personelin işini iyi yapması çok önemlidir.

Güvenlik kamerası sistemi kurulumların da uzman olan Ataşehir Elektronik size bir telefon kadar uzakta. Hemen arayın güvenlik kamerası sistemi kurulumunu şansa bırakmayın…

0216 364 49 80

0532 448 28 78

Neutron, 4K teknolojisini güvenlik sistemlerinde kullanabilmek için H.265 sıkıştırma formatını da tekrar sıkıştırarak U-Code codec’ini yapmıştır. Bu sayede Hem Harddisk alanı hem de bant genişliğinde %85 lere varan tasarruf sağlamıştır.

Vizyon :

 Video gözetleme endüstrisinde global lider olmak

.

Neutron