Güvenlik Kamera Sistemleri

Ev, İş yeri, Okul, Hastane, Fabrika, Site Güvenlik Kamerası Sistemleri
Ataşehir Uydu ve Elektronik uzman kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile güvenlik kamerası kurulumu, bakım ve onarımı konusunda %100 müşteri memnuniyeti garanti eder.

Adresinize gelen ekip arkadaşlarımız yaka kartlı, firma logosu bulunan kıyafetli ve güler yüzlü olarak hizmet vermektedir. Güvenlik kamerası kurulumu, bakım ve onarımı ile alakalı her türlü sorun da servis çağırmak için firmamıza 0216 888 02 64 – 0532 448 28 78 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Güvenlik Kamerası Sistemleri En Uygun Fiyatlarla Ataşehir Uydu ve Elektronik’te.


Hemen Servis Çağır..! Formu Doldurarak Servis Talebinde Bulunabilirsiniz.

Güvenlik Kamerası Sistemleri

Aklınız geride kalmasın..!

Günümüzde pek çok ev işletme mal ve can güvenliği konusunda sorun yaşamaktadır. Bu güvenlik sorununu Güvenlik Kamerası Sistemleri ile tam olarak gideremeseniz bile %80 oranında caydırıcı özelliği bulunmaktadır. Güvenlik Kamerası Kurulumuna mı ihtiyacınız var?  İşte tam burada Ataşehir Elektronik imdadınıza yetişiyor. Profesyonel ekiplerimiz, müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışımız ile “Güvenlik Kamerası Sistemleri konusunda bir telefon kadar yakınız.

Gözünüz Arkada Kalmasın

Cep telefonu ve internet bağlantısının olduğu her yerde kameralarınıza ulaşabilirsiniz.

AHD Güvenlik Kamerası Sistemi Nedir?

Güvenlik kamerası sistemi olan AHD, Analog HD, Analog Yüksek Çözünürlük anlamına gelir. “Analog High Definition”

Koaksiyel kablo üzerinden veri ve enerji aktarımı (Görüntü, tercihe göre görüntü ve ses+elektrik 12V) yapılan sistemdir. İP Kamera sistemine göre daha düşük maliyetli olup, performans olarak daha düşüktür diyebiliriz. Küçük ölçekli işletme, ev gibi alanlar da, maliyet olarak İP kamera sistemine göre daha düşük maliyetli olduğu için daha çok tercih edilmektedir.

Hangi Kamera Sistemini Almalıyım?

Kamera sistemi alırken dikkat edilmesi gereken bir kaç önemli nokta vardır..

1-İzlenecek alana göre kamera sayısı belirlenmelidir.

2-Kamera sayısına göre DVR Kayıt cihazı seçilmelidir.

3-Kamera çözünürlüğü. Kamera çözünürlüğü ne kadar yüksek olursa görüntü kalitesi aynı oranda artacaktır.

4-Kaliteli malzeme ve ekipman. Ucuz malzeme ile kurulan sistemler sürekli arıza verecektir.

Kamera Sistemini Uzaktan İzlemek İstiyorum. Mümkün mü?

Kurulumunu yaptığımız güvenlik kamerası sistemleri uzaktan izlenebilir. Kamera sistemine kablolu internet bağlantısı yapılması gerekir.

Örneğin Kamera sistemini uzaktan izleyebilmek için Android/İOS cep telefonu yada tablet, Windows/Mac bilgisayar ve internet bağlantınızın olması yeterlidir. Gerekli uygulama yüklenerek ve cihazın kimlik bilgileri bu uygulamaya tanıtılarak dünyanın neresinde olursanız olun Güvenlik Kamerası Sistemini izleyebilirsiniz.

Kamera Kayıtlarını Uzaktan İzleyebilir miyim?

Evet. Kayıt cihazına kaydedilmiş olan tüm kayıtlara istediğiniz yerden ulaşabilir, indirebilirsiniz.

Kurulum Garantili mi?

Evet. Kurulumunu yaptığımız tüm sistemler kurulum hatalarına karşı 1 yıl garantilidir.

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Kurulum ve ekipman ödemelerini nakit, kredi kartı, havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.

 

Güvenlik Kamerası Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri, Ev, İş yeri, Otel, Fabrika, Toplu Konut, Okul, Cami gibi güvenlik seviyesinin üst düzey olduğu tüm alanlarda  çok rahat kullanılabilir.
Kurulacak olan kayıt cihazına LAN (İnternet) bağlantısı yapılarak dünyanın neresinde olursanız olur anlık olarak kameralarınızı izleyebilirsiniz.

Güvenlik Kamerası Sistemi İçin Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Güvenlik kamerası kurulumunda kullanılacak olan ürünlerin kalitesi oldukça önemlidir. Markasız ve kalitesiz ürünler sürekli arızalanacağı için, güvenlik kamerası sistemi işlevini yerine getiremeyecektir.
Ataşehir Uydu ve Elektronik olarak dünyaca ünlü markaların ürünlerini kullanmaktayız.

Satışını ve kurulumunu yaptığımız bazı güvenlik kamerası markaları;

Haikon, Hikvision, Neutron, Dahua, Uniview, Next, Samsung, LG

En Kaliteli Güvenlik Kamerası Markaları Nelerdir?

Haikon, Hikvision, Neutron, Dahua, Uniview, Samsung, LG.. Dünyaca ünlü, kendini ispatlamış markalar ile çalışmak siz değerli müşterilerimiz en iyisi olacağı kanaatindeyiz.
Ataşehir Uydu ve Elektronik, Ülkemizde servis ağı yaygın, garanti konusunda problem yaşanmayan ve kaliteli ürünleri kullanmayı tercih eder.

Güvenlik Kamerası Nasıl Olmalıdır?

Öncelikle güvenlik kamerası kurulacak yerde keşif yapılmalıdır. Kurulum yapılacak alanın analizi yapıldıktan sonra kameraların nasıl olacağına karar verilir.
Kamera Çözünürlüğü Seçimi: 2.0 MP kamera en çok kullanılan kameralardır. Küçük işletme ve evler için uygundur.
3.0 MP, 5.0 MP gibi kamera kullanımında görüntü kalitesi ve nesne görüntüleri daha da net olacağı gibi, kayıt esnasında daha fazla yer kaplayacaktır.

Kamera Kayıt Cihazı Nasıl Olmalıdır?

Kayıt Cihazı DVR, NVR, XVR Seçimi : Kayıt cihazı seçimi oldukça önemlidir. Özellikle uzaktan izleme yazılımı olması ve düzgün çalışması, ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri olmasına dikkat etmeniz gerekir. En çok kullanılan uzaktan izleme yazılımı olan XMEYE, Haikon, Neutron gibi firmaların yazılımı olan kayıt cihazlarını kullanmak her zaman daha faydalı olacaktır.

DVR, NVR, XVR Nedir?

Yapılacak kamera sayısına göre kayıt cihazı DVR,NVR, XVR seçilmelidir.
Örnek;
4 kameralı bir güvenlik sistemi için 4 kanal kayıt cihazı yeterli olacaktır. Ancak ileride ilave kamera eklemek gibi bir niyetiniz varsa 4 kameralı bir kamera kayıt cihazı işinizi görmeyecektir. Böyle bir durumda 8 kanal kamera kayıt cihazı kullanılması gerekir.
Yine kullanılacak kayıt büyüklüğüne göre kamera kayıt cihazı seçmek gerekir.
Örnek;
Uygun fiyatlı Kamera kayıt cihazları genellikle 1 HDD (Hard Disk), 4TB disk kapasitesi destekler. Ancak, 5 MP 8 kamera ve  2 ay kayıt tutayım derseniz bu kayıt cihazı ve HDD yeterli olmayacaktır. Bunun yerine 2x4TB (2 adet 4 TB harddik) destekli kamera kayıt cihazı almakta fayda olacaktır.
Daha fazla detay ve bilgi için lütfen bize ulaşın.
0532 448 28 78
0535 819 28 78
info@atasehiruydu.com

Neutron, 4K teknolojisini güvenlik sistemlerinde kullanabilmek için H.265 sıkıştırma formatını da tekrar sıkıştırarak U-Code codec’ini yapmıştır. Bu sayede Hem Harddisk alanı hem de bant genişliğinde %85 lere varan tasarruf sağlamıştır.

Vizyon :

 Video gözetleme endüstrisinde global lider olmak

.

Neutron