Ümraniye Uydu Servisi

Uydu alıcısı ayar ve montajı, çanak anten montajı ve arızalarının giderilmesi, merkezi uydu sistemi kurulumu, arıza ve teknik servis hizmetleri, otel hastane head-end, QAM sistemleri kurulum ve teknik servis hizmetleri konusunda uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Ümraniye Çanak Anten Servisi

Ümraniye çanak anten arızası, çanak anten değişimi, çanak anten ayarlanması, lnd arızaları, anten kablosu değişimi çoklu anten kurulumu (Multifeed), motorlu çanak anten arıza ve kurulumu hizmetleri.

Ümraniye Merkezi Uydu Sistemi

Tek çanaklı merkezi uydu sistemi, 2 çanaklı merkezi uydu sistemi yada 3 veya 4 çanaklı merkezi uydu sistemi kurulum bakım onarım ve satış hizmetleri. İster 4 daire ister 250 daire merkezi uydu sistemi kurulumu. Ümraniye Merkezi Uydu Sistemi kurulumlarında kullandığımız ürünlerin markaları, Next&NextStar, Etus, Astracom, Mag Platinum, Technobox, Baff Germany, Mersat. Kullandığımız tüm Multiswitch (Uydu Santrali), LNB ve diğer ekipmanlar 3 yıl garantilidir. Merkezi uydu sistemi, montaj hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garanti kapsamındadır.

Ümraniye Uydu Servisi ile İlgili Hizmetlerimiz

olarak uydu servisi hizmetlerimiz;
-Çanak anten montaj hizmetleri
-Çanak anten yer değişimi
-Çanak anten yön değişimi
-Anten ayarı
-Uydu kablo arızaları
-LNB arızaları
-Uydu prizi arızaları
-Digitürk anten arızaları
-Digitürk kablo ve LNB arızaları
-Digitürk merkezi sistem arıza ve kurulumu
-Merkezi uydu sistemi arızları
-Merkezi sistem uydu kurulumu ve satışı
-TV montaj

Ataşehir Uydu ve Elektronik olarak yaptığımız tüm kurulum ve arıza işlemleri tarafımızdan garantilidir. Uzman kadromuz ve müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışımız ile hizmet vermekteyiz.

Uydu servisi hizmeti almak için lütfen aşağıdaki telefon numaralarından mail adresinden yada iletişim formundan bize ulaşın. Size en kısa sürede dönüş sağlayacağız.


Saat 09:00 – 20:00 arası bize ulaşabilirsiniz.
0216 888 02 64
0532 448 28 78

Fields marked with an * are required