Ümraniye Uydu Servisi

Ümraniye Uydu Servisi, ilçenin tüm bölgelerine hızlı kaliteli uydu teknik servis hizmeti..

Uzman ekiplerimiz ile hafta içi 08:00 – 20:00 arası Ümraniye Uydu Servisi teknik servis hizmeti vermekteyiz. Çanak anten montajı, Çanak anten ayarı, Çanak anten yer değişimi, LNB arızası, LNB değişimi, Uydu kanal sıralaması, Uydu alıcısı arızaları, Anten kablosu arızaları, Anten kablosu çekimi, Yan oda uydu kurulumu

Teknik servis çağırmak için 0532 448 28 78 numaraya tıklayarak arama yapabilirsiniz.

ümraniye uydu servisi


Ümraniye Uydu Anten Servisi;

Çanak anten montajı
Çanak anten ayarı
Çanak anten yer değişimi
LNB arızası
LNB değişimi
Uydu kanal sıralaması
Uydu alıcısı arızaları
Anten kablosu arızaları
Anten kablosu çekimi
Yan oda uydu kurulumu
Adresten adrese çanak anten taşıma, uydu sistemi kurulumu (İstanbul’un tüm semtlerine geçerlidir.)
Her marka televizyon montaj
Her marka televizyon kanal yükleme
Projeksiyon montaj
Projeksiyon perde montaj
Ses sistemi kurulumu
Cafe-Restoran tv sistemi kurulumu
Cafe-Restoran tv sistemi arıza çözümü
D-Smart kutu ve kart arızaları harici arızaların çözümü
Digiturk kutu ve kart arızaları harici arızaların çözümü
TİVİBU kutu ve kart arızaları harici arızaların çözümü
Uydu alıcısı satışı
Çanak anten satışı
Anten kablosu satışı
Uydu aksesuar satışı

Hemen aramak için numaramız 0532 448 28 78 (Bu sayfayı cep telefonu üzerinden inceliyorsanız, numaraya tıklayarak arama yapabilirsiniz.)

Adresi belli olmayan, vergi ye tabi olmayan, bu işi ek olarak yapan kişi ve firmalardan lütfen uzak durun.

Ataşehir Uydu ve Elektronik tarafından yapılan tüm bireysel kurulum ve arıza hizmeti 1 yıl garanti kapsamındadır.

Ümraniye Uyducu

Bu sektörün ek köklü firmaları arasında yer alan ve sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ile tanınan Ümraniye uydu servisi, gerek arıza konusunda, gerekse montaj noktasında profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Ayrıca bölgenin her mahallesine veya caddesine teknik destek imkânı sunarak, yaşanan sorunların kısa bir süre içerisinde çözülmesini sağlamaktadır. Televizyonların kaliteli bir şekilde yayın vermesini sağlayan merkezi uydu sistemleri apartmanlar, yüksek katlı binalarda veya oteller gibi toplu yaşamın gerçekleştiği hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. Bu sistemin esas amacı, tek bir anten sayesinde tüm dairelerinin yayın almasını sağlamaktadır. Ayrıca görüntü kirliğinin de önüne geçen merkezi uydu sistemleri farklı şekillerde dizayn edilerek her alana uygun olması sağlanmaktadır.

Ümraniye Uydu Arıza Servisi

Ümraniye uydu arıza servisi tarafından haftanın 7 günü verilen teknik destek hizmeti, söz konusu projelerde yaşanan sorunların kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Özellikle de pek çok yedek parçanın bir araya gelmesi ile oluşan çanak antenler, çevresel etkenlerden dolayı sorun çıkarmaktadır. Bu gibi durumlar ile karşılaşan bireyler ise, Ümraniye uydu servisi firması ile iletişime geçebilir ve maksimum 2 iş günü içerisinde teknik destek ekiplerinin istenilen adreslere ulaşmasını sağlayabilir. Ayrıca uydu arıza çözüm yöntemlerinin kesinlikle bilimsel ve doğru olması için de, önceden bir takım araştırmalar yapılmaktadır. Bu sayede sistemin güvenliği maksimum bir şekilde sağlanmakta ve yanlış bir şekilde yapılan işlemden dolayı parçaların zarar görmesi engellenmektedir.

Ümraniye Uydu Servisi Arıza Çözüm Teknikleri

Merkezi uydu sistemlerinde yaşanan problemler, ürünlerin montajına ve markasına göre değişmektedir. Bu nedenle de duruma müdahale eden bireylerin arızanın çözümü noktasında bilgi sahibi olması gerekmektedir. Ümraniye uydu servisi ekipleri ise, yaşanan arızaların kesin bir şekilde ortadan kaldırılması için farklı araştırmalar yapmakla birlikte, teknolojik cihazlardan da yardım olmaktadır. Örneğin çanak antenin yönünün doğru bir şekilde ayarlanması, dairelere verilen görüntü kalitesi için oldukça önemlidir. Ümraniye uydu servisi firması, tüm çanak anten montajlarında ve yön bulma noktasında akıllı cihazlar kullanarak, maksimum bir kalite elde etmeyi amaçlamaktadır. Buna ek olarak, arıza çözüm tekniklerinin doğruluğu bilimsel olarak araştırılmakta ve sistemin her bir parçası koruma altına alınmaktadır.

Ümraniye Uydu Servisi Parça Kalitesi

Televizyonlarda iyi ekran görüntü oluşması için uydu sistemlerinde kullanılan parçaların birinci sınıf kaliteye sahip olması gerekir. Özellikle de kablo ve çanak antenlerin üst düzey bir performans göstermesi, görüntü netliği açısından önemlidir. Ümraniye uyducu  tarafından satışa sunulan tüm ekipmanlar birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca söz konusu bu ekipmanlar garantili bir şekilde pazarlanmakta ve olası bir arıza durumunda da ücret talep edilmeden onarılması sağlanmaktadır. Ümraniye uydu arıza firması, müşterilerinin istediği marka ve modelde olan yedek parçaları kısa bir süre içerisinde temin edebilmektedir. Buna ek olarak satın alınan malzemelerin fatura ve garanti belgeleri de bireylere teslim edilmektedir.

Uydu Servisi Müşteri Memnuiyeti

Bir firmanın her geçen gün büyümesi ve düzenli olarak iş alabilmesi için müşteri memnuniyetini sağlam temeller üzerine kurması gerekir. Bu tanımdan yola çıkarak hizmet anlayışını şekillendiren Ümraniye uydu kurulum, gerek fiyat açısından, gerekse hızlı teknik destek imkânı bakımından müşterilerini üzmemektedir. Ayrıca sektörün en köklü kurumları arasında yer aldığı için de, genel olarak bölgenin büyük projelerini üstlenmektedir. Merak ettiğiniz tüm soruların kısa bir süre içerisinde cevaplandırılması için kurgulanmış olan danışma hattı, haftanın 7 günü aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Bu sayede güçlü bir iletişim desteği sunmayı planlayan Ümraniye uydu servisi, yaşanan sorunları kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturmaktadır.

Ümraniye Uydu Servisi Personel Kalitesi

Uydu sistemlerinde yaşanılan arızaların bilinçli bir şekilde çözülmesi için, duruma el atan personellerin bilgisi ve tecrübesi oldukça önemlidir. Bu nedenle de Ümraniye uydu servisi teknik destek ekipleri düzenli olarak eğitimlerden geçirilmekte ve her geçen gün kendini geliştirilmesi sağlanmaktadır. Özellikle de montaj işlemlerine bakan yetkili personeller, projenin uygulanacağı alana önceden giderek çeşitli incelemeler yapmaktadır. Gerekli olan fiyat bilgisi ve kablo uzunluk ölçüleri detaylı bir şekilde hesaplandıktan sonra müşterinin onayı alınmaktadır. Ümraniye uydu servisi personelleri, kesinlikle bireyleri zora sokacak işlemlerden uzak durmakta ve her şeyin kurulan iletişimler çerçevesinde yapılması sağlanmaktadır. Buna ek olarak firma yetkilileri konu hakkında detaylı bilgi de vermektedir.

Ürün Satış Noktaları

Uydu sistemlerinde kullanılan çanak anten, kablo ve alıcı gibi çeşitli ürünler firma tarafından ekonomik fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Özellikle de web sitesinin ilgili bölümünde yer alan ekipmanlar, kısa bir süre içerisinde adresinize ulaştırılmaktadır. Buna ek olarak Ümraniye uydu servisi şehir dışına da ürün göndermekte ve tüm bireylerin verilen bu kaliteli hizmetten yararlanmasını sağlamaktadır. Firmanın ofislerini ziyaret ederek, yüzde yüz orijinal olan ürün modellerini ekonomik fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Ayrıca satışı yapılan ürünler için ücretsiz montaj hizmeti de verilmekte ve 2 yıl içerisinde sorun çıkartan ekipmanlar ücretsiz bir şekilde değiştirilmektedir.

Ekonomik Fiyat Garantisi  

Genel olarak hem ürün modellerini, hem de teknik destek hizmetini ekonomik fiyatlar ile gerçekleştiren Ümraniye uydu servisi firması, müşterilerine özel çeşitli indirim ve kampanyalar da düzenlemektedir. Uydu alıcısı ve uydu anteni gibi önemli ürünler de dahil olmak üzere, tüm alışverişlere net yüzde 20’ye varan düşüşler yaşanmaktadır. Söz konusu firma müşteri memnuniyetini sağlamak için, talep edilen tutarların geri ödemelerinde de yardımcı olmaktadır. Yapılan taksitlenme planları sayesinde, toplumun her kesimden bireye destek olunmakta ve kaliteli bir şekilde seyir keyfinizin uzun yıllar sürmesi sağlanmaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Ataşehir Uydu ve Elektronik

Kozyatağı Vergi Dairesi – 9640226612

Firma Sahibi : Şenol YILDIZ

Yetkili Kişi: Şenol YILDIZ

Tel : 0216 888 02 64

GSM / Whatsapp : 0532 448 28 78

Adres : Kayışdağı Mah. Uslu Cad. Ceylan Sok. No:35

Ataşehir/İSTANBUL

E-mail: info@atasehir.com

E-mail: atasehiruyduservisi@gmail.com

www.atasehir.com


Ümraniye Uydu Servisi Hizmet Bölgelerimiz;
Adem Yavuz Mahallesi
Altınşehir Mahallesi
Armağan Evler Mahallesi
Aşağı Dudullu Mahallesi
Atakent Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Cemil Meriç Mahallesi
Çakmak Mahallesi
Çamlık Mahallesi
Dumlupınar Mahallesi
Elmalıkent Mahallesi
Esenevler Mahallesi
Esenkent Mahallesi
Esenşehir Mahallesi
Fatih Sultan Mehmet Mahallesi
Hekimbaşı Mahallesi
Huzur Mahallesi
Ihlamurkuyu Mahallesi
İnkılap Mahallesi
İstiklal Mahallesi
Kazım Karabekir Mahallesi
Madenler Mahallesi
Mehmet Akif Mahallesi
Namık Kemal Mahallesi
Necip Fazıl Mahallesi
Parseller Mahallesi
Saray Mahallesi
Site Mahallesi
Şerifali Mahallesi
Tantavi Mahallesi
Tatlısu Mahallesi
Tepeüstü Mahallesi
Topağacı Mahallesi
Yaman Evler Mahallesi
Yukarı Dudullu Mahallesi
Çobançeşme Caddesi
Mandıra Caddesi
Gazi Sokak
Kuyulu Sokak
Gökkuşağı Sokak
Bahriye Caddesi
Sakarya Caddesi
Rasim Sokak
Şükran Sokak
G-60. Sokak
Doğanevler Caddesi
Yeni Sanayi Mahallesi
Nimet Sokak
Okay Caddesi
Aziz Bulvarı
Alemdar Sokak
Sebil Sokak
Şair Baki Sokak
Ömer Ağa Sokak
Tersane Caddesi
Varan Caddesi
Medine Sokak
Şair Eşref Sokak
Türkoğlu Caddesi
Perşembe Pazarı Caddesi
Kavaklıdere Sokak
Zemzem Sokak
Hamam Sokak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Servis Çağır