8 Daire Merkezi Uydu Sistemi

3 Yıl Malzeme, 2 Yıl Montaj Garantisi.!

3 Adet Çanak Anten
10/8 Multiswitch
2 Adet Santral LNB
1 Adet Digiturk MDU5 LNB
300 MT RG6/U4 Anten Kablosu
Detaylı bilgi almak için 0532 448 28 78 – 0532 448 28 78 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Teklif İste! Teklif Oluştur!

8 Daire Merkezi Uydu Sistemi

8 Daire/Abone kullanımı için uygundur. Belirtilen fiyat her şey dahildir (malzeme ve kurulum dahildir.)

İstanbul’un tüm semtlerine kurulum hizmeti vermekteyiz. Büyük ölçekli projeler için Türkiye geneli kurulum hizmeti vermekteyiz.

Profesyonel ekiplerimiz ile en kısa sürede merkezi uydu sistemi kurulum işlemini gerçekleştiriyoruz.

Kurulumunu yaptığımız tüm merkezi uydu sistemleri Ataşehir Uydu ve Elektronik tarafından 2 yıl montaj garantilidir. 2 yıl içinde tarafımızdan kaynaklı arıza olması durumunda herhangi bir ücret talebinde bulunmadan arızayı gideriyoruz.

Yine kullanmış olduğumuz malzemelerin tamam 1. kalite olup profesyonel ürünlerdir. Ucuz ürünler ve markasız ürünler kesinlikle kullanmıyoruz. Kullandığımız malzemelerin tamamı 3 yıl garantilidir.


Merkezi Uydu Sistemi Kurulum Detayları: Çanak antenlerin uygun yere montajı (çatı, teras, bahçe vs.) yapılır. Havalandırma, baca vs. en uygun görülen yerden daire içlerine anten kablosu çekimi gerçekleştirilir. Kablo bağlantıları yapılarak sistem çalışır vaziyette teslim edilmektedir. Aşağıda belirtilen malzemeler dairelere yeniden kablo çekilecek şekilde hesaplanmıştır. Yeni binalarda daire içi kablo tesisatı yapıldığı için kablo metrajı kısa ve işçilik daha az olacağından dolayı merkezi uydu sistemi fiyatı daha da düşecektir. Detaylı bilgi almak için 0532 448 28 78 – 0532 448 28 78 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Merkezi uydu sistemi kurulumunda kullandığımız malzemeler,


next_multiswitch_sayfa_ici_atasehiruydu_com


canak_anten_sayfa_ici_atasehiruydu_com


santral lnb


mdu 5 lnb


rg6 kablo

 • Uydu Santral =  Mag Platinum, Next&NextStar, Starbox 
 • Anten Kablosu = Mag Platinum, Cable Master
 • Çanak Anten = Next&NextStar, SAB Germany 
 • Santral LNB = Mag Platinum, Next&NextStar, Nextwave
 • Digiturk LNB = TİP MDU5
 • Spiral Boru ( Çanak antenler ile uydu santrali arasında kullanılmaktadır. Anten kablosunun dış etkenlerden zarar görmesini engeller.)
 • Kablo Bağı (Klips)
 • F Konnektör ( RG6 )
 • Çelik Dubel

Sitem kurulumunda orijinal ürünleri kullanmaktayız. Talep edilmesi durumunda istenilen marka temin edilerek kurulum gerçekleşebilir. Kullandığımız tüm malzemeler 3 yıl değişim garantilidir. Sistem montajına Ataşehir Uydu olarak 2 yıl garanti vermekteyiz. Arıza olması durumunda 24 saat içinde müdahale edilmesi garanti edilir. Merkezi uydu sistemi kurulumu için gerekli ürünler: 3 Adet Çanak Anten 10/8 Multiswitch 2 Adet Santral LNB 1 Adet Digiturk MDU5 LNB RG6/U4 Anten Kablosu Kurulum Montaj Dahil

Kurulumu gerçekleşen merkezi uydu sistemi, HD ve 4K Yayınlara Tam Uyumludur. Digiturk yayınları ile tam uyumludur. Full Band multiswitch kullanmaktayız. SAT C girişinden digiturk yayınları verilerek daire sahibi, abone daire içindeki anten kablosuna Digiturk, D-Smart, TİVİBU yada uydu alıcısı bağlantısı yaparak televizyon izleyebilir. Full Band multiswitch kullanmamızın avantajı, ücretli platform abonelik taleplerinde yada değişimlerinde (D-smart’tan Digitürk’e geçmek gibi) sisteme müdahale etmeden bağlantının gerçekleşebilmesidir. Bu sayede sistemin arızalanma olasılığı oldukça azalmaktadır.   Merkezi uydu sistem, kurulum talebinizi yukarıdaki formu doldurarak bize ulaştırabilir yada 0532 448 28 78 – 0532 448 28 78 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  • Ataşehir Uydu diyor ki:

   Merhaba
   Kullandığımız tüm merkezi uydu sistemi malzemeleri orijinal ve garantilidir.

   Saygılarımla

Yorumlar kapalıdır.