Sipariş ve Ödeme Bilgisi

www.atasehiruydu.com üzerinden 7 gün 24 saat  güvenle sipariş verebilirsiniz. Saat 14:00’e kadar verdiğiniz tüm siparişler, aynı gün  içerisinde kargoya verilmektedir. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişleriniz tatil gününü takip eden mesai gününde işleme alınacak ve ürününüz kargo firmasına teslim edildiğinde kargonuz hakkında detaylı bilgiler içeren bir e-posta ve SMS bilgilendirileceksiniz.

Havale/EFT ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Havale/EFT ile yapılan ödemelerde anında %5 indirim uygulanmaktadır.

Finansbank Enpara – Zeynep Yıldız
Hesap No: 3663 / 58597067
IBAN No: TR58 0011 1000 0000 0058 5970 67

atasehiruydu.com’a üye olurken ya da üye olmadan sipariş verirken dolduracağınız formun eksiksiz ve güncel bilgiler içermesine lütfen dikkat ediniz.

Siparişiniz, belirtmiş olduğunuz teslimat adresinize sevk irsaliyesi ile gönderilecektir. İrsaliyeli fatura görüntüsü ise mail adresinize iletilecektir. Fatura aslını almak isterseniz talebinizi lütfen info@atasehiruydu.com adresine iletiniz. Faturanız PTT yoluyla en kısa sürede verdiğiniz adrese gönderilecektir. Kargo teslimatı sırasında herhangi bir karışıklık ya da sorun yaşanmaması için adresinizi tüm detaylarıyla yazmanızı önemle rica ederiz.

Siparişiniz sonrasında oluşabilecek herhangi bir sorun ya da değişiklik ile ilgili  müşteri temsilcilerimiz, üyelik bilgilerinizdeki iletişim bilgilerinizden yararlanarak sizinle irtibata geçecektir.

Sorularınız için lütfen bize ulaşın.
info@atasehiruydu.com

0532 448 28 78