Bostancı Uydu Servisi

 BOSTANCI UYDU SERVİSİ

Montaj, onarım ve bakım gibi işlemleri kusursuz bir şekilde gerçekleştiren Bostancı uydu sistemleri firması, çatılarda bulunan çanak anten çeşitlerini tasarlamaktadır. Başta siteler olmak üzere, otellerde, hastaneler ve toplu yaşamın gerçekleştiği alanlarda kullanılan Merkezi uydu sistemleri söz konusu firma tarafından profesyonel çözüm yöntemleri ile kurulmaktadır. Ayrıca bu sistemlerin birbirinden farklı avantajları bulunmaktadır. Örneğin her bir balkonda kullanılan bireysel antenlerin yaratmış olduğu kötü görüntüyü ortadan kaldırmakta ve tek bir sistem üzerinden sayısız ailenin görüntü almasını sağlamaktadır. Bostancı uydu sistemleri firması tarafından uygulanan projeler ise, uzun zaman sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

Bostancı Uydu Servisi

Teknik Destek Hizmeti  

Merkezi uydu sistemleri çok farklı parça ve elemanlardan oluşmaktadır. Bu nedenle de arıza vermeye oldukça meyillidir. Kullanıcıların yaşamış olduğu sorunların kısa bir süre içerisinde çözülebilmesi için verilen teknik destek hizmeti 7/24 geçerlidir. Bostancı uydu sistemleri firması ekipleri sahada aktif bir şekilde görev almakta ve yaşanan arızaları mümkün mertebe en kısa süre de gidermektedir. Teknik destek ekipleri, istenilen adreslere maksimum 24 saat içerisinde ulaşmakta ve sorunun oluşma nedenini araştırmaktadır. Bu sayede merkezi uydu sistemleri eski performansına döndürülmekte ve tekrar hizmete sunulmaktadır. Ayrıca firmaya gelen teknik destek talepleri de aynı gün içerisinde onaylanarak, yaşanan sorunların giderilmesi sağlanmaktadır.

Uzman Personel Farkı

Sektörün en köklü firmalarından biri olan Bostancı uydu servisi, tüm projelerini zamanında ve kusursuz bir şekilde tamir etmek iin alanında uzman olan personeller ile hizmet vermektedir. Özellikle de arızanın sağlıklı bir şekilde ortadan kaldırılmasını sağlayan söz konusu ekipler, tecrübe ve bilgi konusunda donanım sahibidir. Bu sayede montaj, bakım ve onarım gibi aşamalar eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bostancı uydu servisi ekipleri, saha içerisinde sürekli aktif bir şekilde hizmet vermekte ve yaşanan arızaların kalıcı bir şekilde de ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Ayrıca gelişen teknolojiye ayak uyduran firma teknisyenleri, düzenli zaman dilimlerinde eğitimler geçirilmektedir.

Arıza Tespit Çalışmaları

Uydu sistemlerinde yaşanan arızaların kısas bir süre içerisinde bulunması için çalışmalar yapan Bostancı uydu servisi ekipleri, çanak anten de dahil olmak üzere, sistemin tüm ekipmanlarını kontrol etmekte ve sağlık durumlarını sorgulamaktadır. Ayrıca arıza tespit çalışmalarında günümüz teknolojisi ile üretilmiş akıllı cihazlar kullanılmakta ve böylece bir hatadan dolayı sisteme zarar gelmesi engellenmektedir. Bostancı uydu sistemleri firması, arızaların asıl nedenini araştırmaktadır. Yüzeysel her türlü işlemden kaçınılmakta ve sorunların kalıcı bir şekilde çözülmesi sağlanmaktadır. Buna ek olarak müşterilere uydu arıza nedenleri ile ilgili geniş çaplı bilgiler verilmekte ve sorunun çözülmesi için onay alınmaktadır. Yine servis ekipleri, değiştirilmesi gereken tüm parçaları belirleyerek, sistemin tekrar fonksiyonel bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Ürün Kalitesi 

Birinci sınıf yedek parçalar ile uydu sistemleri tasarlayan söz konusu firma, tercih ettiği tüm ekipmanların üst seviye bir kaliteye sahip olmasına da özen göstermektedir. Özellikle de çanak anten kabloları, uydu alıcıları ve benzeri tüm ürünler garantili bir şekilde satışa sunulmaktadır. Bu sayede müşterilerine güven veren Bostancı uydu sistemleri firması, tüm projelerinde özel ekipmanlar kullanmaktadır. Ürün kalitesi açısından gerekli olan tüm incelemeler yapılmakta ve herhangi bir yan sanayi ürünlerin firmaya girmesi engellenmektedir. Ayrıca merak ettiğiniz cihazlar ile ilgili detaylı bilgi almak için firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve pratik bir şekilde sipariş verme işlemini tamamlayabilirsiniz. Bostancı uydu sistemleri bünyesinde satışa sunulan ekipmanlar kalite kontrollerinden geçirilmekte ve arızalandığı zaman yenileri ile değiştirilmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Bostancı uydu sistemleri firması, görev aldığı tüm projelerde müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve işlemlerin kusursuz bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Özellikle de arıza konusunda oldukça hassas bir tutum sergileyen Bostancı uydu sistemleri, memnuniyet oranlarını yükseltmek için ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir. Örneğin satışa sunulan tüm ürün modelleri net yüzde 30’lara varan indirimler yapılmakta ve böylece aile ekonominize destek olunmaktadır. Ayrıca firma bünyesinden alınan tüm ürünler ücretsiz bir şekilde montaj edilmekte ve belirli bir süreliğine de garanti altına alınmaktadır. Sizde hemen firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.  Buna ek olarak yapılan işlemleri yerinde görmek için satış ofislerini ziyaret edebilirsiniz.

Çanak Anten Montajı

Net bir görüntü kalitesi alabilmek için uydu sistemlerinde bulunan çanak antenlerin profesyonel bir şekilde montaj edilmesi gerekir. Bostancı uydu sistemleri ise, montaj işlemleri sırasında tüm kriterleri göz önünde bulundurmakta ve çanak antenlerin uygun bölümlere konumlandırılması sağlanmaktadır. Ayrıca her bir montaj işleminden sonra çeşitli testler yapılarak, sistemin çalışma durumu kontrol edilmektedir. Bostancı uydu servisi personelleri tarafından kurulan tüm sistemler uzun bir zaman dilimi boyunca rahatlıkla kullanılmaktadır. Fakat herhangi bir arıza çıkma durumunda da teknik destek ekipleri kısa süre içerisinde mağduriyetin giderilmesini sağlamaktadır. Buna ek olarak projenin uygulanacağı bölgede çeşitli araştırmalar yapıldıktan sonra bir fiyat listesi çıkartılmakta ve müşterinin onayına sunulmaktadır.

 

Kurumsal bir hizmet potansiyeline sahip olan Bostancı uydu sistemleri firması, farklı zaman dilimlerinde yeni ürün modelleri tasarlamaktadır. Örneğin HD yayınların daha kaliteli bir şekilde izlenmesi için iyileştirme aparatların satışa sunulmakta ve Avrupa kanallarının bile naklen bir şekilde seyir edilmesi sağlanmaktadır. Bostancı uydu sistemleri firması, yenilikçi bakış açısı ve uzman personelleri sayesinde her geçen gün kendini geliştirmekte ve hitap ettiği kitleye yönelik çalışmalar yapmaktadır.

Bostancı Uydu Servisi olarak uydu servisi hizmetlerimiz;

-Çanak anten montaj hizmetleri
-Çanak anten yer değişimi
-Çanak anten yön değişimi
-Anten ayarı
-Uydu kablo arızaları
-LNB arızaları
-Uydu prizi arızaları
-Digitürk anten arızaları
-Digitürk kablo ve LNB arızaları
-Digitürk merkezi sistem arıza ve kurulumu
-Merkezi uydu sistemi arızları
-Merkezi sistem uydu kurulumu ve satışı
-TV montaj

 

 

Hizmet Alanlarımız

 

 • Bağdat Caddesi uydu servisi

 

 • Değirmen Yolu Caddesi uydu servisi

 

 • Doktor Kemal Akgüder Caddesi uydu servisi

 

 • Kemal Akgüder Caddesi uydu servisi

 

 • Emin Ali Paşa Caddesi uydu servisi

 

 • Mehmet Şevki Paşa Caddesi uydu servisi

 

 • Dr. Ali Nihat Tarlan Caddesi uydu servisi

 

 • Vukela Caddesi uydu servisi

 

 • 19 Mayıs Mahallesi uydu servisi

 

 • Acıbadem Mahallesi uydu servisi

 

 • Bostancı Mahallesi uydu servisi

 

 • Caddebostan Mahallesi uydu servisi

 

 • Caferağa Mahallesi uydu servisi

 

 • Dumlupınar Mahallesi uydu servisi

 

 • Eğitim Mahallesi uydu servisi

 

 • Erenköy Mahallesi uydu servisi

 

 • Fenerbahçe Mahallesi uydu servisi

 

 • Feneryolu Mahallesi uydu servisi

 

 • Fikirtepe Mahallesi uydu servisi

 

 • Göztepe Mahallesi uydu servisi

 

 • Hasanpaşa Mahallesi uydu servisi

 

 • Koşuyolu Mahallesi uydu servisi

 

 • Kozyatağı Mahallesi uydu servisi

 

 • Merdivenköy Mahallesi uydu servisi

 

 • Osmanağa Mahallesi uydu servisi

 

 • Rasimpaşa Mahallesi uydu servisi

 

 • Sahrayı Cedit Mahallesi uydu servisi

 

 • Suadiye Mahallesi uydu servisi

 

 • Zühtüpaşa Mahallesi uydu servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Servis Çağır