Bostancı Uydu Servisi

Bostancı uydu servisi, konusunda uzman kadrosu ve yaygın servis ağı ile teknik servis hizmeti vermeye devam ediyor..

Firmamız 20 yıllık sektör tecrübesi, müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışı ile uydu servisi sektörün de hizmet vermektedir.

Bostancı Uydu Servisi

Bostancı Uydu Servisi Neler Yapar?

Bostancı uydu servisi ekipleri sahada aktif bir şekilde görev almakta ve yaşanan uydu sistemi ile alakalı arızaları mümkün olan en kısa süre de gidermektedir.

 • Çanak anten montaj
 • Çanak anten ayarı, yön ve yer değişimi
 • LNB arızaları çözümü ve değişimi
 • Anten Kablosu çekimi ve anten kablo değişimi
 • Merkezi uydu sistemleri kurulum, bakım ve onarımı
 • Network (İnternet) kablo tamiri ve çekimi
 • Güvenlik kamerası sistemi kurulumu
 • Toplu konut, Otel, Hastane, Okul anten sistemi kurulum, bakım ve onarımı
 • Digitürk anten arızaları
 • Digitürk kablo ve LNB arızaları
 • Digitürk merkezi sistem arıza ve kurulumu
 • TV montaj

Bostancı Uydu Anten Servisi

Sektörün en köklü firmalarından biri olan Bostancı Uydu Servisi, tüm projelerini zamanında ve kusursuz bir şekilde tamir etmek için alanında uzman olan personeller ile hizmet vermektedir. Özellikle arızanın sağlıklı bir şekilde ortadan kaldırılmasını sağlayan ekiplerimiz, tecrübe ve bilgi konusunda donanım sahibidir. Bu sayede uydu montaj, uydu sistemi bakım ve onarım gibi hizmetler eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Bostancı Uydu Servisi Ekiplerimiz, saha içerisinde sürekli aktif bir şekilde hizmet vermekte ve yaşanan arızaların kalıcı bir şekilde de ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Ayrıca gelişen teknolojiye ayak uyduran firma teknisyenleri, düzenli zaman dilimlerinde eğitimler geçirilmektedir.

Bostancı Çanak Anten Montaj

Birinci sınıf yedek parçalar ile uydu sistemleri konusunda hizmet veren bostancı uydu servisi, tercih ettiği tüm ekipmanların üst seviye bir kaliteye sahip olmasına da özen göstermektedir.

Özellikle çanak anten, anten kabloları, uydu alıcıları ve benzeri tüm ürünler garantili bir şekilde satışa sunulmaktadır.

Ürün kalitesi açısından gerekli olan tüm incelemeler yapılmakta ve herhangi bir yan sanayi ürünlerin firmaya girmesi engellenmektedir. Ayrıca merak ettiğiniz cihazlar ile ilgili detaylı bilgi almak için firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve pratik bir şekilde sipariş verme işlemini tamamlayabilirsiniz. Bostancı uydu servisi bünyesinde satışa sunulan ekipmanlar kalite kontrollerinden geçirilmekte ve arızalandığı zaman yenileri ile değiştirilmektedir.

Bostancı Uyducu

Bostancı uydu servisi, görev aldığı tüm projelerde müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve işlemlerin kusursuz bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

Özellikle de arıza konusunda oldukça hassas bir tutum sergileyen Bostancı uydu servisi, memnuniyet oranlarını yükseltmek için ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir.

Örneğin satışa sunulan tüm ürün modelleri net yüzde 30’lara varan indirimler yapılmakta ve böylece aile ekonominize destek olunmaktadır.

Çanak Anten Ayarlama

Net bir görüntü kalitesi alabilmek için uydu sistemlerinde bulunan çanak antenlerin profesyonel bir şekilde montaj edilmesi gerekir. Bostancı uydu servisii montaj işlemleri sırasında tüm kriterleri göz önünde bulundurmakta ve çanak antenlerin uygun bölümlere konumlandırılması sağlanmaktadır.

Ayrıca her bir montaj işleminden sonra çeşitli testler yapılarak, sistemin çalışma durumu kontrol edilmektedir.

LNB Değişimi

Bostancı uydu servisi personelleri tarafından kurulan tüm sistemler uzun bir zaman dilimi boyunca rahatlıkla kullanılmaktadır. Fakat herhangi bir arıza çıkma durumunda da teknik destek ekipleri kısa süre içerisinde mağduriyetin giderilmesini sağlamaktadır. Buna ek olarak projenin uygulanacağı bölgede çeşitli araştırmalar yapıldıktan sonra bir fiyat listesi çıkartılmakta ve müşterinin onayına sunulmaktadır.

Bostancı Uydu Servisi Hizmet Bölgeleri;

Bağdat Caddesi

Değirmen Yolu Caddesi

Doktor Kemal Akgüder Caddesi

Kemal Akgüder Caddesi

Emin Ali Paşa Caddesi

Mehmet Şevki Paşa Caddesi

Dr. Ali Nihat Tarlan Caddesi

Vukela Caddesi

19 Mayıs Mahallesi

Acıbadem Mahallesi

Bostancı Mahallesi

Caddebostan Mahallesi

Caferağa Mahallesi

Dumlupınar Mahallesi

Eğitim Mahallesi

Erenköy Mahallesi

Fenerbahçe Mahallesi

Feneryolu Mahallesi

Fikirtepe Mahallesi

Göztepe Mahallesi

Hasanpaşa Mahallesi

Koşuyolu Mahallesi

Kozyatağı Mahallesi

Merdivenköy Mahallesi

Osmanağa Mahallesi

Rasimpaşa Mahallesi

Sahrayı Cedit Mahallesi

Suadiye Mahallesi

Zühtüpaşa Mahallesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Servis Çağır